Keystone logo
Swansea University MRes v Biosciences
Swansea University

MRes v Biosciences

Swansea, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 20 400 / per year *

Na kampusu

* Studenti UK / EU: 4 407 GBP na plný úvazek; 2 203,50 GBP / rok na částečný úvazek. Mezinárodní studenti: 20 400 GBP na plný úvazek; 10 200 GBP / rok na částečný úvazek

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

MRes in Biosciences vám poskytuje odborné výzkumné školení zakotvené v našich světových výzkumných skupinách zabudovaných do jednoho nebo více našich výzkumných témat v Biosciences. Z našich specializovaných zařízení budete těžit na cestě k dosažení vědecké kvalifikace skutečného rozlišení.

Naše specializovaná zařízení zahrnují:

 • Zakázková výzkumná loď na pobřeží v hodnotě 12,5 milionu GBP.
 • Unikátní Centrum pro udržitelný vodní výzkum.
 • Pokročilá výpočetní zařízení s špičkovými grafickými pracovními stanicemi.
 • Laboratorní vybavení na zakázku a ekologii.
 • Vyhrazená zařízení a laboratoře molekulární ekologie a endokrinologie.

První semestr se skládá ze dvou povinných modulů poskytujících základní vědecké dovednosti, znalostí výzkumných metod a vědeckého přezkumu a jednoho modulu vybraného z řady nabízených na College of Science. Druhým a třetím pojmem je výzkumný projekt.

Vstupní požadavky

 • Vstupní požadavky na MRes Biosciences je titul první nebo vyšší druhé třídy v oboru Bioscience nebo příbuzné téma.
 • IELTS 6.5 (s minimálně 6,0 v každé složce) nebo ekvivalentní anglický test.
 • Stejně jako akademické kvalifikace mohou být rozhodnutí o přijetí přijímána na základě dalších faktorů, mimo jiné: standard synopse / návrhu výzkumu, výkon při pohovoru, intenzita soutěže o omezená místa a relevantní odborná praxe.

Jak jste pod dohledem

V průběhu celého roku absolvujete řadu vyučovaných modulů, než se pustíte do velkého výzkumného projektu pod vedením odborných výzkumných pracovníků, kteří budou řídit a podporovat váš rozvoj nezávislých výzkumných dovedností, což povede k disertační práci ve stylu vědecká práce.

Velšská ustanovení

Pokud jste velšským mluvčím naší specializované akademie, Academi Hywel Teifi je tu, aby vás po celý čas na Swansea University podporovala. Nabízíme vám:

 • Rozhovor prostřednictvím velšštiny při žádosti o místo.
 • Možnost obdržet vaši osobní korespondenci ve velštině - poté s vámi budeme komunikovat ve vašem jazyce, který si vyberete.
 • Možnost napsat a odevzdat své kursy nebo zkoušky prostřednictvím velštiny (i když jste se rozhodli studovat v angličtině) a vynaloží veškeré úsilí, aby byla vaše práce označena v původním jazyce.
 • Velšsky mluvící osobní učitel.
 • Individuální podpora ke zlepšení vašich akademických jazyků ve velštině.

Od roku 2011 došlo k 40% nárůstu počtu studentů studujících prostřednictvím velšského jazyka na Swansea University a naše * TEF data za poslední dva roky ukazují, že velšští studenti jsou v oblasti zaměstnatelnosti velmi úspěšní (* Swansea University TEF se vrací 2017 a 2018).

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

1225-DJI_0003

Swansea University byla v soutěži Whatuni Student Choice Awards 2019 podruhé za pět let vyhlášena univerzitou roku . Kromě toho, že byla Univerzita roku korunována, získala Swansea University první místo v mezinárodní kategorii a umístila se na prvních třech v kategoriích Postgraduální a Kurz a Lektor. Ocenění Whatuni Student Choice Awards hlasují zcela pro studenty s více než 41 000 recenzemi a komentáři od více než 160 britských institucí.

V prestižním průvodci Guardian University Guide 2021 se umisťujeme na 24. místě ve Velké Británii a podruhé za tři roky jsme získali titul Welsh University of the Year, což upevňuje naši pozici přední vysoké školy ve Walesu.

Našimi studenty se stáváme srdcem všeho. Výsledkem je, že jsme v národním rámci excelence v oblasti výuky a výsledků studentů (TEF) dosáhli zlatého hodnocení, což je nejvyšší možné hodnocení, a v hodnocení spokojenosti studentů v Národním průzkumu studentů na rok 2020 jsme na 6. místě ve Velké Británii .

Naše ohromující nábřežní areály z nás činí žádoucí místo pro studenty a zaměstnance z celého světa a naše multikulturní komunita poskytuje globální perspektivu, která umožňuje těm, kteří se k nám připojí, rozvíjet dovednosti a znalosti, které je staví na úspěšné a obohacující kariéry.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy