Keystone logo
Swansea University MA ve veřejné politice
Swansea University

MA ve veřejné politice

Swansea, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 17 350 / per year *

Na kampusu

* Studenti UK / EU: 7 900 GBP na plný úvazek; 3 950 GBP ročně na 2 roky na částečný úvazek; 2600 GBP ročně na 3 roky na částečný úvazek. Zahraniční studenti: 17 350 £ na plný úvazek; 8 700 GBP ročně na 2 roky na částečný úvazek; 5 800 GBP ročně na 3 roky na

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

ŘO ve veřejné politice poskytuje dynamické, vysoce kvalitní školení v oblasti studia veřejné politiky a tvorby politiky na mezinárodní, národní a nižší státní úrovni.

Dostanete solidní základy v klíčových teoretických přístupech ke studiu veřejné politiky a významně si rozšíříte své znalosti a dovednosti kolem daného předmětu.

Tento kurz se zaměřuje na dovednosti potřebné pro práci v celé oblasti veřejné politiky, která je dnes stále více charakterizována změnami a vzájemnou závislostí.

Proto má také význam pro rozvoj dovedností a znalostí, pokud cílíte na kariéru ve výzkumu veřejné politiky, politickém poradenství, lobbování, řízení veřejného sektoru nebo žurnalistice. Nebo pokud jste již v oboru zaměstnáni.

Proč veřejná politika ve Swansea?

Swansea University je široce uznávanou autoritou v oblasti veřejné politiky.

Na základě našeho ohromujícího kampusu Singleton Park, v parku s výhledem na záliv Swansea na okraji poloostrova Gower, máme odborné znalosti a celou škálu zařízení, abychom zajistili, že vaše učení bude na minutě.

Centrum pro postgraduální studium Vysoké školy uměleckoprůmyslové je navrženo tak, aby podporovalo individuální a společnou výzkumnou činnost mezinárodního standardu.

Nabízí podpůrné prostředí pro ty, kteří se zabývají postgraduálním výzkumem a vyučují magisterské studium, jakož i školení na posílení akademického a profesního rozvoje.

Vaše zkušenosti s veřejnou politikou

Před zahájením projektu disertační práce na 60 kreditů v druhé části kurzu budete studovat tři povinné mezinárodní úvěrové moduly s 20 úvěry a další tři volitelné moduly.

Tři povinné moduly jsou koncepční otázky v teorii a praxi sociálních věd, proces tvorby politiky a srovnávací správa v komplexních systémech.

Působivá směs dalších volitelných modulů sahá od války a vesmíru po politiku v současné Británii a od komparativní perspektivy od kybernetického řízení po decentralizaci.

Pracovní příležitosti ve veřejné politice

Budete rozvíjet hlubokou úroveň znalostí o veřejné politice a také vynikající ústní a písemné dovednosti.

Absolventi magisterského programu Veřejná politika se věnují kariéře ve vládě a politice, místní správě, obchodu, médiích a PR.

Kariéra a zaměstnanost

Akademie Swansea Employability Academy (SEA) vás bude podporovat v každé fázi vaší profesní cesty a pomůže vám vybudovat světlou budoucnost.

Mezi naše služby podpory kariéry patří:

 • Workshopy zaměstnatelnosti, rozhovory zaměstnavatelů, zakázkové akce a veletrhy kariéry.
 • Individuální poradenství a poradenství od profesionálně kvalifikovaných kariérních poradců.
 • Pomoc při hledání zaměstnání, stáží, pracovních stáží a dobrovolnických příležitostí.
 • Přístup k informačním zdrojům o celé řadě témat řízení kariéry.
 • Financování na podporu studentských stáží a studentských akcí / klubových akcí.

Rovněž poskytujeme pomoc a radu pro absolventy Swansea University až dva roky poté, co absolvujete.

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

1225-DJI_0003

Swansea University byla v soutěži Whatuni Student Choice Awards 2019 podruhé za pět let vyhlášena univerzitou roku . Kromě toho, že byla Univerzita roku korunována, získala Swansea University první místo v mezinárodní kategorii a umístila se na prvních třech v kategoriích Postgraduální a Kurz a Lektor. Ocenění Whatuni Student Choice Awards hlasují zcela pro studenty s více než 41 000 recenzemi a komentáři od více než 160 britských institucí.

V prestižním průvodci Guardian University Guide 2021 se umisťujeme na 24. místě ve Velké Británii a podruhé za tři roky jsme získali titul Welsh University of the Year, což upevňuje naši pozici přední vysoké školy ve Walesu.

Našimi studenty se stáváme srdcem všeho. Výsledkem je, že jsme v národním rámci excelence v oblasti výuky a výsledků studentů (TEF) dosáhli zlatého hodnocení, což je nejvyšší možné hodnocení, a v hodnocení spokojenosti studentů v Národním průzkumu studentů na rok 2020 jsme na 6. místě ve Velké Británii .

Naše ohromující nábřežní areály z nás činí žádoucí místo pro studenty a zaměstnance z celého světa a naše multikulturní komunita poskytuje globální perspektivu, která umožňuje těm, kteří se k nám připojí, rozvíjet dovednosti a znalosti, které je staví na úspěšné a obohacující kariéry.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Master of Arts v politice a analýze mezinárodních záležitostí
  • Washington, Spojené státy americké
 • MSc Politika, politika a vedení
  • Lincoln, Spojené království
 • Master of Science in Public Policy (1-letý program)
  • New York, Spojené státy americké