Keystone logo
Swansea University MA v počítačové kriminalitě a terorismu
Swansea University

MA v počítačové kriminalitě a terorismu

Swansea, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 16 150 / per year *

Na kampusu

* Studenti UK / EU: 7 850 £ na plný úvazek; 3 900 £ / rok na částečný úvazek. Zahraniční studenti: 16 150 £ na plný úvazek; 8 100 £ / rok na částečný úvazek

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Počítačová kriminalita a terorismus patří k největším hrozbám, kterým společnost čelí, a jsou klíčovou prioritou vlády na všech úrovních.

Tento MA vám poskytne důkladné porozumění neustále se měnící povaze online trestných činů a trestného chování a otevírá celou řadu zajímavých pracovních příležitostí.

Dozvíte-li se od odborníků v oboru s bohatými akademickými a praktickými zkušenostmi, získáte znalosti o hrozbách, trendech, otázkách a reakcích v terorismu a kybernetické bezpečnosti, jakož i o zásadních etických otázkách.

Proč kybernetická kriminalita a terorismus ve Swansea?

Jako postgraduální studentka na Hillary Rodham Clinton School of Law budete součástí celosvětově uznávané právnické školy s prosperujícím akademickým prostředím, které se zavázalo k dokonalosti ve výuce a výzkumu a nabízí výjimečnou studentskou zkušenost.

 • Můžete se přímo zapojit do práce na projektech a se zúčastněnými stranami, které mohou poskytnout informace a špičkové znalosti o počítačové trestné činnosti a terorismu.
 • Kurz má pevné vztahy s národními a mezinárodními partnery, včetně tvůrců politik, vládních a průmyslových bezpečnostních pracovníků, vojenských organizací a komunit.
 • Swansea University je na 26. místě ve Velké Británii za kvalitu výzkumu a 22. místo za dopad na výzkum (REF 2014).

Vaše zkušenosti s počítačovou kriminalitou a terorismem

Na tomto postgraduálním specializačním stupni budete těžit z odborných znalostí ve výzkumných střediscích právnické fakulty, včetně projektu Cyberterrorism Project.

Dozvíte se také:

 • Hostující přednášky v rámci dodávky modulů a jako další učení.
 • Příležitost pro pracovní stáže a společné výzkumné projekty.

Kybernetický zločin a terorismus MA Pracovní příležitosti

Kybernetická kriminalita a online terorismus jsou hlavními prioritními oblastmi vlád a soukromého sektoru a znalosti získané tímto titulem nabízejí potenciální kariéru v:

 • Veřejný sektor - vláda, státní služba, politické a politické poradenství
 • Soukromý sektor - globální, národní nebo místní podnikání
 • Nevládní sektor
 • Výzkum a akademie

Vstupní požadavky

Pokud jste nadšení pro boj proti počítačové trestné činnosti a terorismu, chceme vás slyšet!

Tento program bude zajímavý pro ty, kteří se obecněji zajímají o počítačovou kriminalitu a kybernetickou bezpečnost, stejně jako pro ty, kteří hledají specializované studium terorismu. Bude to užitečné pro studenty, kteří absolvovali vysokoškolské vzdělání v oboru kriminologie nebo práva, informatiky a psychologie a kteří se chtějí specializovat v této důležité oblasti. Pro tento studijní program by byli vítáni i pokračující, dospělí, mezinárodní studenti a studenti na částečný úvazek.

V ideálním případě budete mít vysokoškolský titul 2: 1 nebo ekvivalent v příslušné oblasti, jako je právo, kriminologie, politika, sociologie nebo informatika (mohou být relevantní i jiné obory).

Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, budete potřebovat přijatelný průkaz ve schválené anglické jazykové kvalifikaci. Uvažujeme o široké škále kvalifikací, včetně testu Swansea University English Test, testu IELTS British Council (se skóre nejméně 6,5 a 6,0 v každé složce) a TOEFL (se skóre alespoň 88 a alespoň poslechu: 21) , Čtení: 22, Mluvení: 23, Psaní: 21).

Kariéra a zaměstnanost

Kariéra a zaměstnatelnost Akademie zaměstnanosti Swansea (SEA) vám pomůže v každé fázi své kariéry, která vám pomůže vybudovat jasnou budoucnost.

Mezi naše služby podpory kariéry patří:

 • Workshopy zaměstnatelnosti, rozhovory zaměstnavatelů, zakázkové akce a veletrhy kariéry.
 • Individuální poradenství a poradenství od profesionálně kvalifikovaných kariérních poradců.
 • Pomoc při hledání zaměstnání, stáží, pracovních stáží a dobrovolnických příležitostí.
 • Přístup k informačním zdrojům o celé řadě témat řízení kariéry.
 • Financování na podporu studentských stáží a studentských akcí / klubových akcí.

Rovněž poskytujeme pomoc a radu pro absolventy Swansea University až dva roky poté, co absolvujete.

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

1225-DJI_0003

Swansea University byla v soutěži Whatuni Student Choice Awards 2019 podruhé za pět let vyhlášena univerzitou roku . Kromě toho, že byla Univerzita roku korunována, získala Swansea University první místo v mezinárodní kategorii a umístila se na prvních třech v kategoriích Postgraduální a Kurz a Lektor. Ocenění Whatuni Student Choice Awards hlasují zcela pro studenty s více než 41 000 recenzemi a komentáři od více než 160 britských institucí.

V prestižním průvodci Guardian University Guide 2021 se umisťujeme na 24. místě ve Velké Británii a podruhé za tři roky jsme získali titul Welsh University of the Year, což upevňuje naši pozici přední vysoké školy ve Walesu.

Našimi studenty se stáváme srdcem všeho. Výsledkem je, že jsme v národním rámci excelence v oblasti výuky a výsledků studentů (TEF) dosáhli zlatého hodnocení, což je nejvyšší možné hodnocení, a v hodnocení spokojenosti studentů v Národním průzkumu studentů na rok 2020 jsme na 6. místě ve Velké Británii .

Naše ohromující nábřežní areály z nás činí žádoucí místo pro studenty a zaměstnance z celého světa a naše multikulturní komunita poskytuje globální perspektivu, která umožňuje těm, kteří se k nám připojí, rozvíjet dovednosti a znalosti, které je staví na úspěšné a obohacující kariéry.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy