Keystone logo
Swansea University MA v oblasti komunikace, mediální praxe a public relations
Swansea University

MA v oblasti komunikace, mediální praxe a public relations

Swansea, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 15 700 / per year *

Na kampusu

* Studenti UK / EU: 7 900 GBP na plný úvazek; 3 950 GBP ročně na 2 roky na částečný úvazek; 2 650 £ ročně na 3 roky na částečný úvazek. Mezinárodní studenti: 15 700 GBP na plný úvazek; 7 850 £ / rok na 2 roky na částečný úvazek; 5 250 £ / rok na 3 roky na č

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Ať už chcete strategické porozumění sociálním médiím, zdokonalené kreativní dovednosti prostřednictvím profesionálního psaní nebo citlivost komunikací, které mají podnikatelský dopad, je MA v oblasti komunikace, mediální praxe a public relations (PR) ideální.

Provedete strukturovanou praxi v moderních mediálních dovednostech, kterou budete učit motivovaní odborníci v oboru s působivými akademickými průkazy.

Získání cenných odborných mediálních dovedností zlepšuje vaše vyhlídky na úspěšnou kariéru v žurnalistice, public relations, vysílání, podnikání, reklamě nebo marketingu.

Pokud již jste profesionálem v oboru, nabízí tento kurz nové dynamické mediální dovednosti a kvalifikace, aby podpořil váš další profesní rozvoj.

Proč komunikace, mediální praxe a public relations ve Swansea?

Swansea University má vynikající pověst v oblasti komunikace, mediální praxe a PR.

Na základě našeho inspirativního kampusu Singleton Park v parklandu s výhledem na záliv Swansea máme odborné znalosti a celou škálu moderních zařízení, abychom zajistili, že vaše učení bude co nejkratší.

Centrum pro postgraduální studium, které má podporovat individuální a společnou výzkumnou činnost mezinárodního standardu, poskytuje podpůrné prostředí pro postgraduální výzkum a studium magisterského studia.

Nabízí postgraduální školení k posílení akademického a profesního rozvoje a usnadňuje seminářové programy, workshopy a mezinárodní konference.

Vaše zkušenosti s komunikací, mediální praxí a public relations

Před zahájením 60-ti kreditového dizertačního projektu, který si vyberete ve druhé části kurzu, budete studovat stanovený počet 20 kreditních modulů.

Moduly zahrnují témata založená na teorii a praxi, jako je tvorba videa a dokumentů, profesionální a propagační psaní, globální média, podnikání a politika digitálních médií, vizuální komunikace a návrh médií a PR, branding a propagace.

K dispozici jsou také další moduly v komunikaci, teorii, filmu a historii.

O předmětu své disertační práce rozhodujete společně s lektorem.

Pracovní příležitosti v oblasti komunikace, mediální praxe a public relations

Budete rozvíjet vynikající ústní a profesionální psaní, zdokonalit své schopnosti v oblasti digitálních médií a naučit se prezentovat myšlenky v různých formátech.

Absolventi tohoto kurzu vstupují do řady kreativních odvětví včetně žurnalistiky, publicity, rozhlasového a televizního vysílání a reklamy.

Vstupní požadavky

Typický vstupní požadavek je první stupeň, obvykle nižší sekunda (průměrně 55%) nebo vyšší nebo rovnocenná odborná praxe. Zahraniční studenti mají o IELTS skóre 6,5.

Kariéra a zaměstnanost

Kariéra a zaměstnatelnost Akademie zaměstnanosti Swansea (SEA) vám pomůže v každé fázi své kariéry, která vám pomůže vybudovat jasnou budoucnost.

Mezi naše služby podpory kariéry patří:

  • Workshopy zaměstnatelnosti, rozhovory zaměstnavatelů, zakázkové akce a veletrhy kariéry.
  • Individuální poradenství a poradenství od profesionálně kvalifikovaných kariérních poradců.
  • Pomoc při hledání zaměstnání, stáží, pracovních stáží a dobrovolnických příležitostí.
  • Přístup k informačním zdrojům o celé řadě témat řízení kariéry.
  • Financování na podporu studentských stáží a studentských akcí / klubových akcí.

Rovněž poskytujeme pomoc a radu pro absolventy Swansea University až dva roky poté, co absolvujete.

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

1225-DJI_0003

Swansea University byla v soutěži Whatuni Student Choice Awards 2019 podruhé za pět let vyhlášena univerzitou roku . Kromě toho, že byla Univerzita roku korunována, získala Swansea University první místo v mezinárodní kategorii a umístila se na prvních třech v kategoriích Postgraduální a Kurz a Lektor. Ocenění Whatuni Student Choice Awards hlasují zcela pro studenty s více než 41 000 recenzemi a komentáři od více než 160 britských institucí.

V prestižním průvodci Guardian University Guide 2021 se umisťujeme na 24. místě ve Velké Británii a podruhé za tři roky jsme získali titul Welsh University of the Year, což upevňuje naši pozici přední vysoké školy ve Walesu.

Našimi studenty se stáváme srdcem všeho. Výsledkem je, že jsme v národním rámci excelence v oblasti výuky a výsledků studentů (TEF) dosáhli zlatého hodnocení, což je nejvyšší možné hodnocení, a v hodnocení spokojenosti studentů v Národním průzkumu studentů na rok 2020 jsme na 6. místě ve Velké Británii .

Naše ohromující nábřežní areály z nás činí žádoucí místo pro studenty a zaměstnance z celého světa a naše multikulturní komunita poskytuje globální perspektivu, která umožňuje těm, kteří se k nám připojí, rozvíjet dovednosti a znalosti, které je staví na úspěšné a obohacující kariéry.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy