Keystone logo
Swansea University MA v mezinárodních vztazích
Swansea University

MA v mezinárodních vztazích

Swansea, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 17 350 / per year *

Na kampusu

* Studenti UK / EU: 7 900 GBP na plný úvazek; 3 950 GBP ročně na 2 roky na částečný úvazek; 2600 GBP ročně na 3 roky na částečný úvazek. Zahraniční studenti: 17 350 £ na plný úvazek; 8 700 GBP ročně na 2 roky na částečný úvazek; 5 800 GBP ročně na 3 roky na

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

S tím, jak náš svět zmenšuje technologie, doprava a složitá mezinárodní ekonomika, roste význam mírových a kooperačních vztahů mezi národy.

Mezinárodní vztahy jsou životně důležitým aspektem občanství v globální společnosti a náš tříletý titul BA International Relations je jedním z nejdůležitějších studijních programů, které nabízíme.

Tato zajímavá oblast zkoumá globalizaci a globální instituce, rozvoj a lidská práva, mezinárodní a regionální politiku, mír a konflikty, politickou ekonomiku, bezpečnostní studie a strategické studie a dozvíte se, jak moc, instituce a zákony ovlivňují naši každodenní činnost. životy.

Proč mezinárodní vztahy ve Swansea?

Na základě našeho ohromujícího kampusu Singleton Park v parku s výhledem na záliv Swansea na okraji poloostrova Gower budete mít příležitost:

 • Studujte na jednom z vybraných oddělení ve Velké Británii a nabídněte moduly British Parliamentary Studies, kde vás budou učit naši specializovaní akademičtí pracovníci a členové parlamentu. Navštívíte také Dolní sněmovnu v Londýně.
 • Podívejte se za titulky na klíčové hráče ve světové politice, prozkoumejte důležité myšlenky a jak můžeme vyřešit konflikt nebo dosáhnout spolupráce.
 • Pochopit vzorce chování mezi národy, jejich vůdci a korporacemi, se zaměřením na interakce a vzájemné vztahy mezi filozofickým, politickým a ekonomickým myšlením.
 • Nejvýznamnější britské ministerstvo politiků - průvodce Guardian University 2020
 • UK Top 25 pro absolventy - Kompletní univerzitní průvodce 2020

Vaše mezinárodní zkušenosti

International Relations je flexibilní titul nabízející širokou škálu specializovaných modulů, které vám umožňují přizpůsobit vaše budoucí kariérní cíle při rozvíjení vašich individuálních zájmů.

 • Budou vás učit inovativní odborníci, kteří mají silné národní a mezinárodní vazby.
 • V první polovině semestru (k dispozici pro 20 studentů) budete mít možnost absolvovat stážový modul u Národního shromáždění pro Wales a úzce spolupracovat s AM po dobu jednoho dne v týdnu.
 • Během druhého roku studia budete moci strávit semestr v zahraničí v Hongkongu, Singapuru nebo USA, abyste si zajistili lepší studentské zkušenosti a kariérní vyhlídky.
 • Ve svém posledním roce máte neocenitelnou příležitost rozhodnout se pro místo ve schématu umístění velšského shromáždění.

Pracovní příležitosti v mezinárodních vztazích

Tento titul Mezinárodních vztahů je mezi 20 nejlepšími pro kariérní vyhlídky (Guardian University Guide 2018)

Naši absolventi jsou zaměstnáni po celém světě a vstupují do kariéry, včetně:

 • Vzdělání
 • Vláda a politika
 • Humanitární organizace
 • Obchod
 • Média a public relations
 • Právo a veřejné služby

Naši studenti také získali zaměstnání pro organizace, jako jsou:

 • Projekty fóra Westminster
 • Dělnická strana
 • Cena Waterhouse Coopers

Vstupní požadavky

Náš standardní vstupní požadavek je BBB (UCAS tarifní body 120) nebo ekvivalent. Všechny nabídky jsou podávány na základě kontroly přihlášky, předpovězených / dosažených známek a předmětů, referencí a osobního prohlášení. Přijímáme také řadu kvalifikací na pokročilé úrovni, včetně International Baccalaureate 32; Welsh Baccalaureate - známka ekvivalentní úrovni A; Přístup k vysokoškolskému vzdělání a kvalifikaci otevřené univerzity a rozšířený projekt.

Zde jsou požadavky na zahraniční studenty.

U uchazečů, jejichž prvním jazykem není angličtina, vyžadujeme minimální skóre IELTS 6,0.

Kariéra a zaměstnanost

Kariéra a zaměstnatelnost Akademie zaměstnanosti Swansea (SEA) vám pomůže v každé fázi své kariéry, která vám pomůže vybudovat jasnou budoucnost.

Mezi naše služby podpory kariéry patří:

 • Workshopy zaměstnatelnosti, rozhovory zaměstnavatelů, zakázkové akce a veletrhy kariéry.
 • Individuální poradenství a poradenství od profesionálně kvalifikovaných kariérních poradců.
 • Pomoc při hledání zaměstnání, stáží, pracovních stáží a dobrovolnických příležitostí.
 • Přístup k informačním zdrojům o celé řadě témat řízení kariéry.
 • Financování na podporu studentských stáží a studentských akcí / klubových akcí.

Rovněž poskytujeme pomoc a radu pro absolventy Swansea University až dva roky poté, co absolvujete.

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

1225-DJI_0003

Swansea University byla v soutěži Whatuni Student Choice Awards 2019 podruhé za pět let vyhlášena univerzitou roku . Kromě toho, že byla Univerzita roku korunována, získala Swansea University první místo v mezinárodní kategorii a umístila se na prvních třech v kategoriích Postgraduální a Kurz a Lektor. Ocenění Whatuni Student Choice Awards hlasují zcela pro studenty s více než 41 000 recenzemi a komentáři od více než 160 britských institucí.

V prestižním průvodci Guardian University Guide 2021 se umisťujeme na 24. místě ve Velké Británii a podruhé za tři roky jsme získali titul Welsh University of the Year, což upevňuje naši pozici přední vysoké školy ve Walesu.

Našimi studenty se stáváme srdcem všeho. Výsledkem je, že jsme v národním rámci excelence v oblasti výuky a výsledků studentů (TEF) dosáhli zlatého hodnocení, což je nejvyšší možné hodnocení, a v hodnocení spokojenosti studentů v Národním průzkumu studentů na rok 2020 jsme na 6. místě ve Velké Británii .

Naše ohromující nábřežní areály z nás činí žádoucí místo pro studenty a zaměstnance z celého světa a naše multikulturní komunita poskytuje globální perspektivu, která umožňuje těm, kteří se k nám připojí, rozvíjet dovednosti a znalosti, které je staví na úspěšné a obohacující kariéry.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy