Keystone logo
Swansea University MA v kreativním psaní
Swansea University

MA v kreativním psaní

Swansea, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 15 800 / per year *

Na kampusu

* Studenti UK / EU: 7 450 GBP na plný úvazek; 3 750 £ / rok na 2 roky na částečný úvazek; 2 450 £ / rok na 3 roky na částečný úvazek. Mezinárodní studenti: 15 800 £ na plný úvazek; 7 950 GBP ročně na 2 roky na částečný úvazek; 5 300 £ / rok pro tříletý část

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Ma v tvůrčím psaní je jedinečně inspirativní program, který poskytuje integrované školení v psaní literárního a mediálního textu.

Tento kurz, který učili zkušení autoři hlavního oboru, poskytuje výuku v různých žánrech, včetně beletrie, povídek, poezie, dramatu, scenáristiky a tvůrčí literatury faktu.

Vaše studia se spojí s jedinečnou literární kulturou Walesu, domovem jedné z nejstarších bardských tradic v Evropě.

Proč kreativní psaní ve Swansea?

Jako součást živé komunity spisovatelů a umělců Swansea budete mít možnost navázat osobní spojení s Národním divadlem Walesem a open-mic události na místech, jako jsou Dylan Thomas Center a Howl. Existuje také prostor pro pracovní zkušenosti s místními vydavateli.

Vysoká škola umění a humanitních věd je založena na našem energizujícím kampusu Singleton Park v parku s výhledem na záliv Swansea.

Centrum pro postgraduální studium, které má podporovat individuální a společnou výzkumnou činnost mezinárodního standardu, poskytuje podpůrné prostředí pro postgraduální výzkum a studium magisterského studia.

Nabízí postgraduální školení k posílení akademického a profesního rozvoje a usnadňuje seminářové programy, workshopy a mezinárodní konference.

Vaše kreativní psaní

Před provedením 60ti kreditové disertační práce v druhé části kurzu si prostudujete stanovený počet volitelných 20 kreditových modulů.

Mezi různé moduly patří dlouhá beletrie, psaní rozhlasové dramatiky, scenáristika, James Joyce a literární teorie, globální média a srovnávací žurnalistika.

Dramatické psaní je zvláštní výuková síla a obsahuje relativně nové a neprobádané pole dramaturgie.

Máte šanci napsat pro online časopis The Swansea Review, studentský online časopis The Siren a studentské noviny The Waterfront.

Na výročním Dni spisovatelů v Dylan Thomas Center se můžete setkat s editory, agenty, vydavateli a spisovateli, abyste prodiskutovali podrobnější údaje o publikaci a psaní.

Budete také těžit z návštěv hostů osobností ze světa umění a publikování a bezplatného členství v Literární Wales, národní agentuře pro podporu literatury.

Kreativní psaní pracovních příležitostí

Kromě výrazného zlepšení vašich písemných dovedností byste měli rozvíjet ústní komunikační dovednosti tím, že se naučíte prezentovat své nápady v různých formátech.

Absolventi tohoto kurzu vstupují do celé řady tvůrčích odvětví včetně vydavatelství, vysílání, marketingu a reklamy.

Vstupní požadavky

  • Typickým vstupním požadavkem je první stupeň v příslušné disciplíně, obvykle 2: 2 s celkovým minimem 55% a krátké portfolio písemných prací. Očekává se, že zahraniční studenti budou mít IELTS skóre 6,5.

Kariéra a zaměstnanost

Kariéra a zaměstnatelnost Akademie zaměstnanosti Swansea (SEA) vám pomůže v každé fázi své kariéry, která vám pomůže vybudovat jasnou budoucnost.

Mezi naše služby podpory kariéry patří:

  • Workshopy zaměstnatelnosti, rozhovory zaměstnavatelů, zakázkové akce a veletrhy kariéry.
  • Individuální poradenství a poradenství od profesionálně kvalifikovaných kariérních poradců.
  • Pomoc při hledání zaměstnání, stáží, pracovních stáží a dobrovolnických příležitostí.
  • Přístup k informačním zdrojům o celé řadě témat řízení kariéry.
  • Financování na podporu studentských stáží a studentských akcí / klubových akcí.

Rovněž poskytujeme pomoc a radu pro absolventy Swansea University až dva roky poté, co absolvujete.

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

1225-DJI_0003

Swansea University byla v soutěži Whatuni Student Choice Awards 2019 podruhé za pět let vyhlášena univerzitou roku . Kromě toho, že byla Univerzita roku korunována, získala Swansea University první místo v mezinárodní kategorii a umístila se na prvních třech v kategoriích Postgraduální a Kurz a Lektor. Ocenění Whatuni Student Choice Awards hlasují zcela pro studenty s více než 41 000 recenzemi a komentáři od více než 160 britských institucí.

V prestižním průvodci Guardian University Guide 2021 se umisťujeme na 24. místě ve Velké Británii a podruhé za tři roky jsme získali titul Welsh University of the Year, což upevňuje naši pozici přední vysoké školy ve Walesu.

Našimi studenty se stáváme srdcem všeho. Výsledkem je, že jsme v národním rámci excelence v oblasti výuky a výsledků studentů (TEF) dosáhli zlatého hodnocení, což je nejvyšší možné hodnocení, a v hodnocení spokojenosti studentů v Národním průzkumu studentů na rok 2020 jsme na 6. místě ve Velké Británii .

Naše ohromující nábřežní areály z nás činí žádoucí místo pro studenty a zaměstnance z celého světa a naše multikulturní komunita poskytuje globální perspektivu, která umožňuje těm, kteří se k nám připojí, rozvíjet dovednosti a znalosti, které je staví na úspěšné a obohacující kariéry.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy