Keystone logo
Sustainability Management School Master in Sustainable Fashion Management
Sustainability Management School

Master in Sustainable Fashion Management

12 Months

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2024

EUR 22 400 *

Dálkové studium, Na kampusu

* školné| náklady a materiál: 600 €

Úvod

Navrhujte inovativní řešení pro módu budoucnosti

Vaše MAM na první pohled

Základem vašeho magisterského programu je sbírka obecných manažerských kurzů. Dalších pět specializovaných kurzů tvoří vámi vybraný obor řízení udržitelné módy. Tradiční diplomová práce je nahrazena naším projektem Sustainability Consulting Project ve spolupráci s klientskou organizací, kde budete působit jako poradce pro udržitelnost a konsolidovat svá zjištění pomocí hloubkové zprávy a prezentace.

Obsah vašeho kurzu je dodáván fakultou akademických odborníků na vysoké úrovni, kteří mají rozsáhlé praktické zkušenosti s kombinováním teorie a aplikace. Základní akademické základní koncepty se mísí s profesionálními projekty s průmyslovými partnery, stejně jako s přednáškami pro hosty a návštěvami na místě. Tento program se snaží rozvíjet vaše sebeuvědomění, mezikulturní dovednosti, řešení konfliktů a kreativní myšlení spolu s četnými příležitostmi pro vytváření sítí s globálními společnostmi a mezinárodními organizacemi.

Jako magisterský student máte také možnost zúčastnit se nepovinného zážitkového kempu, který je navržen pro vás, abyste zažili udržitelnou praxi v nové kultuře a učili se od průmyslových inovátorů a lídrů v dané destinaci.

Na konci programu se můžete rozhodnout rozšířit svou akademickou cestu o volitelný druhý rok, abyste získali cenné pracovní zkušenosti prostřednictvím stáže nebo základního zaměstnání ve Švýcarsku nebo Itálii, podle vašeho kampusu.

Přijímací řízení

Osnovy

Poplatek za studium programu

Stipendia a financování

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky