Keystone logo
SUNY Old Westbury School of Business

SUNY Old Westbury School of Business

SUNY Old Westbury School of Business

Úvod

Deanova zpráva

School of Business se zavázala poskytovat vysoce kvalitní obchodní vzdělání našim studentům prostřednictvím svých učebních osnov, výuky a služeb podpory studentů. Naše učební osnovy jsou neustále aktualizovány, aby odrážely dynamickou a konkurenceschopnou povahu podnikání v reálném světě.

Všechny obchodní fakulty kladou vysoký důraz na efektivitu výuky a přístupnost studentů. Fakultě se doporučuje experimentovat s rozmanitostí přístupů při přenosu informací a zajištění toho, aby byla učebna prostředím participativního učení. Naše fakulta čerpá z jejich zkušeností a výzkumu, aby obohatila učení studentů v našich učebnách.

School of Business si uvědomuje význam akademického poradenství jako klíčového prvku ve vysokoškolském vzdělání studenta. Služby podpory studentů jsou určeny k doplnění učebních osnov a výukových aspektů obchodního vzdělávání studenta. Děkujeme, že jste se rozhodli prozkoumat web School of Business, odkazy na této stránce vám poskytnou více informací. Doporučuji začít kliknutím na Spotlight on Engagement, Innovation, & Impact.

Raj Devasagayam, Ph.D.

Dean, School of Business

E-mail: [email protected]

Místa

  • Old Westbury

    Old Westbury, Spojené státy americké

    Otázky