Keystone logo
SUNY Cortland

SUNY Cortland

SUNY Cortland

Úvod

Momentum definuje SUNY Cortland

SUNY Cortland si nemůžete nechat ujít hybnou sílu, ať už prostřednictvím našeho aktivního studentského sboru zapojeného do výzkumných projektů, klubů a organizací nebo energií a duchem davů, kteří fandí našim atletickým týmům Red Dragon. Budete milovat spolupráci se svou fakultou na všem, od vědeckých aktivit po veřejně prospěšné činnosti. Naši oddaní absolventi se účastní programů navržených tak, aby je spojili se současnými studenty a vrátili se do kampusu na setkání, atletické akce nebo na vyznamenání College. Hybnost je ve vzduchu. Můžete to cítit!

Jedinečně SUNY Cortland

Inspirace být šampiónem v každém aspektu života - to je hodnota zkušeností a vzdělání v SUNY Cortland . To je to, čím jsme jako vysoká škola jedineční; právě to přispívá k našemu úspěchu ve třídě, na hřišti a v široké škále profesí, které si naši studenti vybírají.

Naše mise

SUNY Cortland je akademická obec, která se věnuje různým zkušenostem s učením. Studenti rostou jako angažovaní občané se silným sociálním svědomím podporovaným vynikajícím učením, stipendiem a službami.

Naše vize

SUNY Cortland bude vysoká škola příležitostí, ze které studenti absolvují znalosti, integritu, dovednosti a soucit, aby vynikli jako vůdci, občané, učenci, učitelé a šampioni excelence. Potenciální studenti a zaměstnanci si vyberou vysokou školu v reakci na její celostátně uznávané akademické programy, inovace a zážitkové učení a bohatý intelektuální, sociální a sportovní život na akademické půdě. SUNY Cortland bude centrem intelektuálního, kulturního a ekonomického růstu, které se bude vyznačovat úspěšnými partnerstvími s organizacemi, školami, agenturami a podniky v celém regionu, národě a světě.

Kvalita studentského života

Můžete si najít spoustu přátel a věnovat se aktivitám, včetně klubů, organizací a sportů od meziuniverzitních atletických týmů po intramurály nebo rekreaci. Náš aktivní a naplňující studentský život podporuje a povzbuzuje pohodu.

Ruční učení

Možnosti uplatnění znalostí ve třídě při zkoumání kariérních možností existují v každém oboru. Stáže, spolupráce, možnosti dobrovolníků, stáže ve výuce studentů, exkurze, spolupráce při výzkumu v zahraničí vám více poskytnou zkušenosti, které budují profesionální dovednosti.

Šampionů

Vynikající akademické programy, oceněná atletika a příležitosti k učení s velkým dopadem vytvářejí šampióny ve třídě, v atletických soutěžích, ve službě komunitě a v přípravě na profesi a obohacující život.

Atletická dokonalost

Úspěch našich 25 meziuniverzitních atletických týmů Red Dragon se objevuje na několika národních šampionátech týmů a téměř 100 individuálních národních titulů - nejméně jeden každý rok od roku 1986. Naše vítězná dynamika pokračuje!

Učitelství

Nabízíme největší národně akreditovaný program na východním pobřeží, kde budete těžit z rozsáhlého pozorování učitelů a raných zkušeností z terénu. Náš program vzdělávání učitelů se pyšní 99 % úspěšností u testů hodnocení a také možnostmi certifikace téměř v každé představitelné oblasti.

Udržitelnost

Od kompostování přes solární panely až po geotermální energii se společnost SUNY Cortland zavázala snížit spotřebu energie. Zjistěte, proč generální ředitel New York Power Authority nazval SUNY Cortland k udržitelnosti a energetické účinnosti „ničím výjimečným“.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Cortland

    21 Graham Ave. Cortland, NY 13045, , Cortland

Otázky