Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
SUNY Buffalo University at Buffalo School of Management

SUNY Buffalo University at Buffalo School of Management

SUNY Buffalo University at Buffalo School of Management

Úvod

UB School of Management je živá a inkluzivní komunita velkých myslitelů a ještě větších doer. Pracujeme společně, abychom zpochybňovali a upřednostňovali teorie, navzájem jsme se zvedali a řídili změny. Protože na UB School of Management je ambice ctnost, houževnatost je dána a objev se děje všude, od učebny po zasedací místnost. Takhle to děláme tady.

Tradice excelence

Od roku 1923 si UB School of Management vybudovala působivou reputaci jako jedna z nejlepších škol podnikání na světě. Komplexní nabídka našeho akademického portfolia, odborné znalosti naší fakulty a celosvětový úspěch našich absolventů jsou primárními důvody pro uznání školy.

Globální přítomnost

Dnes je vzdělávací reputace School of Management doslova překlenuta po celém světě a studenti ve škole pocházejí z celého světa. V kterékoli dané třídě může návštěvník školy najít studenty z Buffalu nebo New Yorku, kteří sedí vedle studentů z Asie nebo Německa, zatímco poslouchají profesora, který se nedávno vrátil z výuky vysokoškoláků v Singapuru.

V stále globálnějším podnikatelském prostředí pomáhá rozmanitost našich programů a naše mezinárodní reputace zajistit, že titul School of Management je pověření, které otevírá dveře našim absolventům v jakémkoli podnikání kdekoli na světě.

Program celostátního MBA na plný úvazek

Náš celostátní program MBA na plný úvazek připravuje studenty na vedoucí pozice v řízení od roku 1931. Kombinujte jádro budování nadace s flexibilními volitelnými volbami zaměřenými na kariéru. Přidejte k tomu praxi učení na třech úrovních - individuální, studijní tým a kohort - a oceněné programy jako LeaderCORE ™ a Corporate Champions, a máte bezkonkurenční zážitek.

Výkonné a profesionální MBA

Špičkoví vedoucí pracovníci předních západních New Yorku těží z programování školy MBA také díky zápisu do našeho dynamického programu Executive MBA. Od svého založení v roce 1994 absolvovaly stovky podnikatelských vedoucích pracovníků tento intenzivní 17měsíční program určený pro nejtalentovanější a nejzkušenější vedoucí pracovníky této oblasti.

Náš profesionální program MBA, kříženec osobního a webového učení, nabízí večerní a sobotní možnosti a může být dokončen za pouhých 27 měsíců. Je to nejprestižnější a nejméně nákladný program MBA na částečný úvazek určený pro obchodníky s nejméně rokem odborné praxe v západním New Yorku.

Silná mezinárodní přítomnost

Mezinárodně nabízíme bakalářský titul v oboru podnikání v Singapuru ve spolupráci se Singapurským institutem managementu. Nabízíme také společný podnik v Bangalore v Indii, který se skládá ze dvou magisterských titulů: Master of Science v Management Science: Business Analytics and Systems ze Státní univerzity v New Yorku v Buffalu a Master of Business Administration z Amrita University.

Přední vysokoškolské programy

Na vysokoškolské úrovni se ročně zapisuje do našich národně uznávaných programů v oblasti podnikové správy a účetnictví více než 2 900 studentů. Mnoho z těchto studentů těží z programu stáží, který je považován za jeden z nejlepších a největších v zemi.

Prestižní doktorský titul

Náš Management PhD program, s více než 45 studenty, je předním doktorským programem v systému SUNY a přijímá studenty po celém světě. Absolventi přijímají pozice na hlavních univerzitách v USA a ve špičkových poradenských a výzkumných firmách.

Zakázkové firemní školení, podnikání a vedení

Kromě úvěrových programů poskytujeme také inovativní vzdělávací a profesní rozvojové programy pro vedení, profesionály a organizace prostřednictvím našeho Centra pro výkonný rozvoj (CED). CED nabízí řadu bezúvěrových školicích programů přizpůsobených pro společnosti i jednotlivce. Nabídky zahrnují výuku ve vedení, dovednosti dohledu, marketing, výrobu LEAN, řízení projektů a mnoho dalších. Programy mohou být obecně uzpůsobeny tak, aby vyhovovaly vzdělávacím potřebám jakékoli organizace. Školení CED se každoročně účastní celá řada různých organizací.

School of Management je také domovem Centra pro podnikatelské vedení (CEL), které od roku 1987 zlepšuje podnikatelské talenty tvůrců a manažerů podniků s cílem zlepšit jejich vyhlídky na růst. Pro oživení univerzity, okolní komunity a větší ekonomiky západního New Yorku je nezbytné rozvíjet podnikání. CEL poskytuje individualizované a interaktivní vzdělávání v oblasti podnikání.

V roce 2013 bylo zřízeno Centrum vedení a organizační efektivity (CLOE) School of Management s cílem vytvořit účinnější vůdce a organizace. Společnost CLOE, postavená na základech vysoce efektivního stipendia a organizačního a ekonomického zapojení zaměřeného na problémy, se snaží být mezinárodně uznávaným centrem pro vytváření myšlenkového vedení v organizačním vedení a inovacích.

Místa

  • Buffalo

    Buffalo, Spojené státy americké

    Otázky