Keystone logo
Southern Taiwan University of Science and Technology MSc V Elektrotechnice
Southern Taiwan University of Science and Technology

MSc V Elektrotechnice

0 Years

Request teaching languages

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Přehled oddělení


Ústav elektrotechniky na jihu Tchaj-wanu univerzita byla založena v roce 1969. V současné době je 37 členů fakulty se aktivně angažovat ve výzkumu a výuky ve třech odborných oblastech: automatizace a IC, Power a informací, biomedicínské elektroniky. Jak června 2007, zápis katedry EE byl 1101, včetně 989 do bakalářského programu a 112 v programu absolventa. Stut EE oddělení nabízí programy, které ocenění BS, MS, a doktorské tituly.

Podle května 2007 vydání hodnocení, dvouměsíčník publikace věnovaná hodnocení a akreditace vyššího vzdělávání v Tchaj-wanu, v průzkumu na základě údajů z webových ISI vědy 2002-2006, Stut EE oddělení zařadil 15. na obou "celkový počet papírů "a" celkový počet citací "kategorií mezi všemi elektrotechniky oddělení na Tchaj-wanu. Od roku 2000, Stut EE oddělení stále řadí mezi přední pracoviště EE soukromých vysokých škol v počtu výzkumných grantů od National Science rady Tchaj-wanu.

V roce 2006, byl náš program vysokoškoláka akreditované IEET, tchajwanský protějšek ABET, který je také signatářem Washington Accord. Náš absolvent program byl akreditován téže instituce v roce 2008.Popis programu

V srpnu 2007, Stut EE oddělení rozšířil nejteplejší vítejte na studenty z celého světa a začal mezinárodní magisterský program. To je naše naděje, že tento program bude hrát zásadní roli, a to nejen na akademické půdě Stut, ale také v regionální spolupráci v celé Asii i mimo ni.

&nbsp

Osnov mezinárodní magisterský program v oboru elektrotechniky

Ústav elektrotechniky, jižní Taiwan univerzita


1. Minimální kurz kreditů za magisterské 26, včetně 2 povinné kredity kurzů, 24 nepovinný předmět kreditů. 6 práce kreditů je také nutné kromě výše uvedených studijní kredity.

2. Předchozí k dokončení studia, studenti musí v tomto programu celých 24 volitelného předmětu kreditů z kurzů, které nabízí Ústav elektrotechniky, jižní Taiwan University (dále jen "toto oddělení" ve zbytku poznámek zde.)

3. Samozřejmě kredity získané mimo toto oddělení může být počítán jako studijní kredity pro magisterský stupeň, pouze pokud jsou schváleny předsedou tohoto oddělení.

4. Každý postgraduální student musí předložit písemný doklad o přijetí podání papíru v recenzovaném časopise nebo konference před podáním žádosti o obhajobě práce. Takové důkazy budou přezkoumány resortní komise pro akademické záležitosti.

5. Volitelné předměty mohou být předmětem změny.

6. Třída pro práci úvěrů je průměr stupňů dané práce členů výboru pro obranu. Diplomové stupeň je vážený průměr tříd samozřejmě kreditů a stupně práce kreditů.

&nbsp


Jak se přihlásit

Aby bylo možno použít, prosím, předložit následující:


1. Přihláška

2. Úřední Maturitní diplom a akademický Přepis, nebo známky list

3. Veterinární osvědčení

4. Doporučující dopisy

5. Oficiální finančním výkazu osobní úspory

6. Prohlášení o účelu nebo osobní esej

7. Důkaz o jazykové způsobilosti

Následující zkoušky odborné způsobilosti jsou přijímány: TOEFL (minimálně 500, iBT 61), TOEIC (minimálně 650) nebo IELTS (min. 5,0).

8. Další relevantní dokumenty či ocenění, které by mohly podporovat vaše aplikace

9. SPM, STPM nebo UEC Přepis (pro Malajsii Senior střední škola studenti pouze)

O Škole

Otázky

Podobné kurzy