Keystone logo
Southern Taiwan University of Science and Technology Mistr Strojní
Southern Taiwan University of Science and Technology

Mistr Strojní

0 Years

Request teaching languages

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Mistr strojní


Cíl


Chcete-li hodně úsilí, aby práce na studie o strojírenství a budovat stále trvá-prostředí s inovativní myšlení, odborná způsobilost, kultivované způsoby příjemné lihovin a pracovní etika sloužit společnosti.

Vzdělávací cíle

1. Chcete-li vychovávat inženýry, kteří se specializují na integraci strojírenství, vybavit je problém-řešení schopnost, a kombinovat inženýrství a řízení systému-integrující schopnosti.


Výsledky vzdělávání

 • Absolventi by měli být vybaveni základními poznatky týkající se strojírenství a technologické zázemí.
 • Absolventi by měl být vybaven základními znalostmi o tom, jak používání počítačů a zařízení, jakož i schopnost psát počítačové programy.
 • Absolventi by měli být vybaveni navrhování zážitky, ruka-na zkušenostech, a schopnost o tom, jak hledat pro profesionální data, analyzovat údaje, přimět a vyvodit.


2. Chcete-li hodně úsilí aplikovat teoretické a praktické zkušenosti, pracovat na studie o strojírenství a kombinovat potřeby průmyslu a výhledy do budoucna.


Výsledky vzdělávání

 • Absolventi by měl být vybaven schopností plánovat, hodnotit a provádět inženýrství.
 • Absolventi by měl být vybaven schopností představit, demonstrovat a komunikaci s diagramy a písemné zprávy.
 • Absolventi by měli být vybaveni pracovními povinnostmi a pracovní etiky.
 • Absolventi by měla být vybavena s cross-pole, kooperativní a inovační schopnosti.

&nbsp

3. Pečujte o životě osobnost-celoživotní vzdělávání a péče o společnosti.

Získané výsledky

 • Absolventi by měli být vybaveni schopnostmi realizovat inženýrské roli ve společnosti a přizpůsobit se změnám sociálního prostředí.
 • Absolventi by měli být vybaveni schopnostmi ocenit kultury, umění a lidstvo kultivované chování a schopnosti kombinovat techniky a tvorby.
 • Absolventi by měli být schopni použít cizí jazyk ve známém terénu.
 • Absolventi by měl být vybaven život-dlouhé nástroje a ochota věnovat práci.

Absolvent programu

Katedra strojírenství nabízí postgraduální studium a výzkum v širokém spektru technických oblastí, které jsou seskupeny do dvou divizí - mechatroniky technologie a pokročilé výrobě.


Mechatronika divize technologie:

Divize poskytuje studia a výzkumu v oblasti automatického řízení, automatizace, mechatroniky a integrované počítačové konstrukce a výroby. Studenti jsou kultivovány zvládnout v automatizaci výrobních procesů, modernizace průmyslu, a na výzkum a vývoj různých výrobních strojů.Výroba a pokročilé materiály oddělení:

Divize nabízí intenzivní studium v moderní konstrukce a výroby mechanických komponent a systémů krytiny, návrh, analýza, výroba, montáž a testování. Studenti jsou vyškoleni, aby mohli rozvíjet high-tech strojních zařízeních.

Ústav udržuje silné aktivity v oblasti designu a výroby, dynamických systémů a kontrol, materiálů a pevné mechaniky, tepelné a tekutin věd. Otázky spojené s mikro / nano-technologie, přesné strojírenství, balení polovodičů, rapid prototyping a nářadí, novou energii, výměník tepla, a vyspělé vozidlo inženýrství jsou také pod intenzivním studiu na fakultě a postgraduální studenty.

Zaměstnanost-vyhlídky na zaměstnání pro naše absolventy jsou velmi slibné. Mohou být zaměstnáni mikro / nano-měřítku výrobu továren, mechanické výrobní závody, továrny přesné formy, automobilky, letecký průmysl, energetické společnosti, ocelárny, polovodičovém průmyslu, foto-elektronického průmyslu, biotechnologických firem. A mohou pracovat jako výzkum vědců či techniků, dělají výzkum a vývoj.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy