Keystone logo
Southern Taiwan University of Science and Technology Magisterské studium tvorby a zábavy interaktivním číslice
Southern Taiwan University of Science and Technology

Magisterské studium tvorby a zábavy interaktivním číslice

Request duration

Request teaching languages

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Mistr Program Digit Stvoření a zábava Interactive (anglicky učil)

Zřízení Pozadí

1. Tchaj-wan zlepšení designu získal mezinárodní potvrzení

Uprostřed znalostní ekonomiky éry, více a více úspěšné podniky se již posunuly organizace zdroj od hromadné výroby k jedinečnému designu a inovací. Pro posílení hospodářské soutěže na trhu, zvýšení objemu prodeje a ziskovosti a vyhnout se low-cenové války, Taiwan vláda a podniky velmi vědomi již obhajoval koncepci designu přidanou hodnotou agresivně. Tchaj-wan konstrukce průmysl získal 450 ocenění v 4 hlavních mezinárodních ocenění za design v Japonsku G-Mark, USA IDEA, Německo, zda a Reddot, včetně 10 prestižních ocenění od roku 2003. Tchaj-wan průmysl konstrukce dokonce vyhrál 65 ocenění v Německu iF designovou soutěž v roce 2006, překonávat Japonsko a korejský a pořadí druhý Next hostit Země Německo a doplnění v Asii. To dokazuje, Tchaj-wan návrháři již dosáhly nejvyšší mezinárodní úrovni, a také "design" je trend, který Tchaj-wan musí pokračovat ve vývoji.

2. Tváří v tvář mezinárodní konkurenci, musí být Tchaj-wan konstrukce průmysl hledat průlom


Tváří v tvář mezinárodní konkurenci, musí být Tchaj-wan konstrukce průmysl rozvíjet na mezinárodní úrovni za ostrovem Tchaj-wanu. Tchaj-wan návrháři mohou vyvíjet z "design dovozce" představující konstrukční žáka do "design vývozce", a design instruktora. I když to neznamená, že designéři Tchaj-wanu mohou nahradit mohou být vyspělé země ", unikátní konstrukce model vyvinutý z Tchaj-wanu historie ekonomického rozvoje dobrý příkladem pro 3. zemích světa.

3. Vlastnosti a soutěž College of Digit designu

Zřízení Vysoké školy Digit designu vyhovuje těmto "digitálního obsahu", jako číslice vysílání, kultury estetiky, zábavního průmyslu, umění a designu a číslice studijních požadavků a rozvoje získaných z internetu a digitální technologie v 21. století, aby byly splněny vzdělávací cíle pěstování všemocný vedení talentů, číslice návrháři mezinárodní vize a aby odpovídaly národní rozvojové politiky a požadavků průmyslu a uspokojit premier požadavkům číslice života. Vysoká škola vymyslí "střednědobém a dlouhodobém horizontu plán rozvoje" s výhradou "Term vzdělávání rozvojového plánu střednědobém a dlouhodobém Affair" v každém roce pro vypracování plánu rozvoje kolej na příštích 5 let. Futuristické rozvojové cíle na vysoké škole jsou stejné jako v následující:


1. Pěstujte integrační všemocné vůdčí schopnosti jsou v souladu s číslice éry; poskytovat plánování a navrhnout profesionální talent futuristické digitální nejkvalitnější život


2. Integrovat fakulty lidské zdroje a poskytovat služby s přidanou hodnotou; prohlédněte platformu pro akademickou teorií výzkum a aplikační praxi


3. Rozbalte vysoké školy zázemí a budovat vysoké školy funkcí; charakterizovat odhodlání pro digitální integraci


4. rozvíjet mezinárodní spolupráci a komunikaci s mezinárodní výměny platforem; vytvořit mezinárodní vedení designu vysokou školu

Přehled plánování koncepce

1. ZAHÁJENÍ anglicky výuky magisterských programů v každém oddělení


Každé oddělení má svůj vlastní nezávislý magisterském studijním programu (Dept. Info o komunikaci, vizuální komunikace Design, a multimediální a zábava Science) s výbornou úspěch. V důsledku těchto důvodů, anglicky-výukové magisterské studijní programy, stále nemůže být zahájena v jakémkoliv oddělení:

1.) Jako každý oddělení postrádá anglický-výuku lektory, je nemožné poskytnout dostatek anglicky výukové kurzy. Každý lektor a profesor má již skoro pracovní zatížení. Pokud by byl vytvořen nezávislý absolvent institut, způsobilo by to obrovské pracovní zatížení členů fakulty.


2.) Zřízení nezávislého anglicko-vyučovací absolventa institut nemůže vytvořit znaky přitahuje studenty, aby zapsat.
3) tak plánujeme zřídit anglicko-výuky kolej integrací odborných znalostí všemi členy fakulty, "vytvářet inovativní kurzy jsou v souladu s číselným trendu.

2. přednášková činnost a výuka prostřednictvím vzájemné podpory


Všichni členové fakulty budou plánovat výuku podle principu "vzájemného přednášení", jako je hudba a hudba zní samozřejmě budou společně přednášel dvěma lektory, aby bylo dosaženo vzájemnou podporu.

3. Profesionální absolvent institut pro zahraniční studenty


Tento anglický-učení Absolvent bude nezávislé. Všechny kurzy jsou podléhá předpisům obou ministerstva školství věcí a jižní Taiwan University umožnit studentům, aby získali akreditaci anglické maturitní diplom. Tento absolvent institut bude přijímat mezinárodní studenty, kteří se zajímají při návrhu a zahájení mezinárodního projektu vstupné spolupráce.


4. Všechny kurzy pro studenty k dispozici ve 3 odděleních


Tato anglicky mluvící absolvent institut bude také poskytovat selektivní kurzy pro studenty do 3 současných odděleních zvýšit zápis studentů a také vytvořit výměny mezi místními a zahraničními studenty s cílem zlepšit účinnost učení studentů a rozšířit mezinárodní perspektivu.

5. Využití stávajících odborných zařízení


Kromě uspokojení základních počítačových nároky, budou jiné profesní zázemí poskytované jednotlivých oddělení ke zvýšení užitné sazby.

Přehled obsah Plánování

(1) Kurzy: program Master of creation Digit a zábavního interaktivní (plné anglické výuky)


(2) Hosting jednotka: Ústav vizuální komunikace Design, Postgraduální institut Digit designu


(3) Zápis studentů: Zahraniční studenti (zejména zájem na provedení)


(4) Ukončení studia kreditů: 36 kreditů (včetně disertační práce nebo vytvoření díla 6credits)


(5) Cíl: Rozvíjení všemocný číslice éry talent a rostoucí mezinárodní konkurenci a nadřazenost kolegia


(6) Obsah předmětu:
Kurzy v postgraduálním institutu jsou kategorie do 4 hlavních modulů: 「teorie designu modulu」 「, hudby a zvukového efektu modul」, 「multimédia navrhnou modul」, 「reklama a propaganda modul」. Obsah předmětu rozhoduje členy fakulty v každém oddělení.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • MSc v uživatelské zkušenosti strojírenství
  • London, Spojené království
 • Master of Science v řízení a designu uživatelské zkušenosti
  • Stade, Německo
  • Göttingen, Německo
 • MSc v designu uživatelské zkušenosti
  • Kingston upon Thames, Spojené království