Keystone logo
Stockholm University

Stockholm University

Stockholm University

Úvod

Přírodovědecká fakulta na Stockholm University je největší vědeckou fakultou ve Švédsku a v žebříčku v Šanghaji patří mezi stovku nejlepších vědeckých fakult na světě. Fakulta nabízí špičkové vzdělání v řadě programů a kurzů, na magisterském stupni je více než 30 studijních programů vedeno v angličtině.

Proč studovat na největší švédské vědecké fakultě?

Vědecký výzkum zahrnuje vše od studia nejmenších složek hmoty až po objev a analýzu mezihvězdných jevů. Ale je to víc než výzkum.

Kombinací studií ve vědě se studiemi v jazycích, ekonomii nebo dokonce komunikaci by mohly být vaše kompetence a profil atraktivnější pro trh práce. Stockholm University nabízí studentům tuto možnost díky široké nabídce kurzů sociálních a humanitních věd. Vědci a matematici se nacházejí v nejrůznějších pracovních pozicích od finančních analytiků, vyšetřovatelů, autorů, konzultantů, prodejců nebo projektových manažerů v mnoha různých oblastech. Široká nabídka nabízených kurzů, a to jak ve vědě, tak v dalších oblastech, a také možnost vybrat si směr, který vám nejlépe vyhovuje - s dodatečnou možností pozdější změny kurzu nebo doplněním studia o nové téma - zvyšuje vaše šance na úspěch na trhu práce.

Vědci a matematici na celém světě pracují s budoucností. Může to být vytváření spolehlivějších předpovědí počasí, vývoj nových a lepších léků, zlepšování ochrany životního prostředí nebo vytváření zdravějších potravin. V mezinárodním průzkumu zaměstnatelnosti absolventů vysokých škol se společnost Stockholm University umístila nejvýše ve Švédsku, na druhém místě ve Skandinávii a 62 na celém světě.

Fakulta nabízí jak programy, tak kurzy na bakalářské a magisterské úrovni v angličtině. Obecná úroveň znalosti angličtiny ve Švédsku je podle indexu angličtiny velmi vysoká. Švédsko se umístilo v první pětce od začátku indexu před šesti lety a třikrát se umístilo na prvním místě. Kromě obecné znalosti angličtiny Stockholm University mezinárodní pedagogické a výzkumné pracovníky a dlouholeté zkušenosti s pořádáním kurzů angličtiny.

Naše kurzy úzce souvisejí se současným výzkumem prováděným na vědecké fakultě a většina našich pedagogických pracovníků je aktivními výzkumnými pracovníky. Podívejte se na další informace o našich mezinárodních magisterských programech.

Život jako student ve Stockholmu

Stockholm je hlavním městem Švédska a jedním z nejvýznamnějších akademických center v severní Evropě. Město se skládá z několika ostrovů a je obklopeno vodou. Voda je tak čistá, že se ve skutečnosti můžete koupat uprostřed města. V létě slunce nikdy úplně nezapadá a lidé se shromažďují v otevřených barech, restauracích a parcích, aby si užili světlo a mírné klima. V zimě je často možné bruslit uprostřed města.

Stockholm nabízí vysokoškolské vzdělání nejvyššího mezinárodního standardu na renomovaných univerzitách a univerzitách, včetně významných institucí, jako je Karolinska Institutet, KTH Royal Institute of Technology, Stockholm School of Economics a Stockholm University .

V průběhu let na těchto univerzitách a univerzitních univerzitách působilo nejméně dvanáct laureátů Nobelovy ceny v oblasti fyziologie a medicíny, fyziky, ekonomie a chemie.

Místa

  • Stockholm

    Universitetsvägen,10 A, 106 91, Stockholm

    Otázky