Keystone logo
St. John's University, Rome Campus Ma ve vládě a politice
St. John's University, Rome Campus

Ma ve vládě a politice

Rome, Itálie

Request duration

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Zasloužit si Mistr míry umění ve vládě a politice s Koncentrace v mezinárodních vztazích v krásné St John University Řím Campus, který se vyznačuje různorodou, mezinárodní studentský sbor. Studium v ​​zahraničí v Římě vám umožní připravit na globální scéně; dozvědět se o mezinárodní obchod a politických otázek; účastnit se stáží u agentur OSN, nevládních organizací (NGO), a velvyslanectví; se daří v pohodlné a podpůrné akademickém prostředí; těšit na nové zážitky; a kultivovat celoživotní přátelství s ostatními studenty z celého světa. Jako postgraduální student na akademické půdě v Římě, budete mít to nejlepší z obou světů: možnost získat titul z americké univerzity, zatímco žije v hlavním evropským centrem vlády, politiky, mezinárodních organizací a nadnárodních korporací.

The 33-úvěrový program, MA Nabízí komplexní studii orgánů, teorií a politických procesů mezinárodních vlád a organizací. V programu, který je akreditován Asociace Blízkého států vysokých škol a škol a ministerstva zahraničí New Yorku, budete rozvíjet analytické a výzkumné dovednosti nezbytné pro vyniknout v kariéře v mezinárodních vztazích. Budete se stal odborníkem ve skládání politiky kalhotky a zprávy, vypracování a vyhodnocení projektových návrhů, rezolucí a veřejná prohlášení, jakož i dokončení vyhodnocení in-hloubkové globálních událostí a trendů. Program vás připraví na řadu příležitostí v občanských nebo zahraničních služeb, pozice politické či administrativní odpovědnosti ve veřejném nebo soukromém sektoru, kariéru v oblasti vzdělávání nebo pro další studium jako doktorského nebo student právnické fakulty.

V rámci tohoto programu, můžete také získat certifikát 18 úvěrů v mezinárodním právu a diplomacie, který může splnit ve spojení s řídícím orgánem, po dokončení MA, nebo samostatně.

Poté, co přiznal k Řím MA ve vládě a politice, Budete mít také možnost studovat jeden nebo více semestrů v našem hlavním kampusu v Queensu ve státě New York. Flexibilita programu umožňuje studovat na obou areálech zaměnitelně. Můžete také zapsat do intersession cílových kurzů tak, jak jsou k dispozici.

Požadavky programu

Můžete dokončit MA v oboru Vláda a politika v jednom ročníku denního studia, včetně letního studia. Postgraduální kurzy na akademické půdě v Římě jsou nabízeny na podzim, na jaře a letní sezení s každou relaci rozdělena do dvou čtvrtletích. Tyto kurzy jsou naplánovány ve večerních hodinách, nebo on-line na ubytování studentů, kteří pracují nebo dělat stáže. Můžete zapsat až do dvou tříd za čtvrtletí; Online třídy rozpětí dvou čtvrtletích, aby pokryla celé sezení.

Možnost Non-práce

 • GOV 205 Moderní politologický výzkum
 • Dvanáct úvěry v mezinárodních vztazích
 • Tři úvěry v politické teorii kurzy
 • Šest úvěry ve vaší menší koncentrací
 • Devět volitelných úvěry v jakékoliv koncentraci

Práce Option

 • GOV 205 Moderní politologický výzkum
 • Dvanáct úvěry v mezinárodních vztazích
 • Tři úvěry v politické teorii kurzy
 • Šest úvěry ve vaší menší koncentrací
 • Tři volitelných úvěry v jakékoliv koncentraci
 • Šest úvěry gov 900 magisterského výzkum
 • Prokázání znalostí cizího jazyka (francouzštině, španělštině, nebo italský) tím, že složí zkoušku schválenou nebo čtení kurz neúvěrovou v jazyce

Komplexní zkouška

Během svého posledního semestru v programu, po ukončení nejméně 24 kreditů, budete požádáni sedět na komplexní vyšetření otestovat své znalosti ve své koncentraci.

Vstupné

Požadavky aplikace

 • Vyplnit a odeslat on-line přihlášku nebo vytisknout přihlášku papíru, doplňte ji a podle pokynů ji odeslat.
 • Vložte aktuální životopis nebo životopis.
 • Předložit oficiální univerzitní přepisy a studijních conferrals / diplomy. Certifikované anglické překlady musí být předloženy s přepisy a diplomy. Přepisy musí být předložena z každé instituce se zúčastnili.
 • Odeslat test pro angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) nebo IELTS skóre přezkoušení k prokázání znalostí angličtiny. Žadatelé z těchto zemí nepotřebují předložit TOEFL nebo IELTS skóre: Americká Samoa, Austrálie, Bahamy, Barbados, Belize, Kanada (s výjimkou Quebecu), Dominika, Grenada, Grand Cayman, Guyana, Irsko, Jamajka, Libérii, na Novém Zélandu , Sierra Leone, Trinidad / Tobago, Velká Británie a USA Pacific Trust (SJU campus kód: 0132).
 • Předložit dva doporučující dopisy od instruktorů v navrhované oblasti specializace.
 • Pošlete osobní prohlášení popisující váš důvod pro pokračování v magisterském studijním a vůdčí cíle v 300 až 350 slov. Vaše prohlášení cílů by stručně, ale smysluplně, představit sebe a popsat, co byste chtěli dosáhnout získáním postgraduální studium na St. John je.
 • Poplatek za podání žádosti o $ 70 USD.

Stipendia

Studentů navštěvuje přibližně v areálu Roma jsou nabízeny stipendia na základě akademické dosažení, evidence pracovní zkušenosti a finanční potřeby, které pokrývají 25 procent výuky po celou dobu trvání magisterského stupně. Chcete-li být považován za Římě stipendium, je třeba použít přímo na proděkan v Římě.

Kariéra Výsledky

Stáže a kariéra umístění

V Římě, budete mít příležitost využít jedinečných stáží, a to díky vztahů, které naše fakulta a správci udržují s několika mezinárodních organizací, mezinárodních organizací a vládních a nevládních agentur. Můžete přijímat až tři kreditů za stáž, jakmile jste dokončili alespoň 12 kreditů z kurzu pro MA a doporučujeme všem studentům v programu, který má provést alespoň jednu stáž. V Římě, naši studenti byli na stáži u Světového programu OSN pro výživu, Velvyslanectví USA, Mezinárodního rozvoj a právní organizace, a Save the Children Italia, kromě mnoha jiných umístění.

Tyto možnosti praxe vedly k profesní dráhy pro mnoho našich studentů, a naši absolventi mají naplňování pracovních míst po celém světě v různých oblastech, včetně: občanský nebo zahraniční poskytovatele služeb; Spojené národy; Politika think-tanky, mezinárodní nevládní organizace; velké nadnárodní korporace; a dynamické začínající podniky. Někteří absolventi programu mají také pokračovali k právu a doktorských programů v oboru politologie nebo příbuzných oborů.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy