Keystone logo
© Domus Academy
St. John's University, Rome Campus

St. John's University, Rome Campus

St. John's University, Rome Campus

Úvod

Globální Studenti

The Řím Campus třezalky univerzity rekrutuje různorodou, mezinárodní studentský sbor. Studium v ​​zahraničí v Římě umožňuje studentům připravit se na světové scéně; dozvědět se o mezinárodní obchod a politických otázek; účastnit se stáží u agentur OSN, nevládních organizací (NGO), a velvyslanectví; se daří v pohodlné a podpůrné akademickém prostředí; těšit na nové zážitky; a kultivovat celoživotní přátelství s ostatními studenty z celého světa.

Global Opportunities

Připravit studenty na úspěch v globálním trhu, St. John je nabízí skutečně mezinárodní akademické zkušenosti. Naši studenti se rovněž vyzývají ke studiu na našich areálech v New Yorku. Všechny nabídky kursu na kampusech New York jsou otevřené, aby absolvent studentů v Římě. Kromě finanční podpory USA a stipendijních fondů platit v Římě, stejně jako to dělají v našich New York areálech.

Jako metropolitní univerzitě, St. John je nedílnou součástí New Yorku se snadným přístupem do obchodních a kulturních zdrojů Manhattan. Pro studenty hledají globální pohled, žije a studuje v New Yorku je hlavní vzdělávací výhodu.

Týmová práce a vedení

Úspěšné podniky a organizace zaměstnávají týmy jednotlivců hledat řešení problémů. Absolventi třezalky dosáhnout úspěchu, protože se naučí pracovat v prostředí týmové orientované, kde se studenti z různých profesních prostředí spolupracovat s fakultou pochopit a řešit problémy související s podnikáním.

Místa

  • Rome

    Via Marcantonio Colonna, 21A , 00192, Rome

Otázky