Keystone logo
State University Of Goias - Universidade Estadual De Goias

State University Of Goias - Universidade Estadual De Goias

State University Of Goias - Universidade Estadual De Goias

Úvod

Státní univerzita Goiás, vytvořená v roce 1999 zákonem 13.456, přinesla novou a slibnou realitu v oblasti vysokoškolského vzdělávání ve státě. Organizovaný jako multicampus University se sídlem v Anápolisu, UEG je výsledkem procesu transformace a začlenění důležitých vysokoškolských institucí, jako je State University of Anápolis (Uniana), Higher School of Physical Education of the State of Goiás (Esefego) ) a další izolované vysoké školy udržované vládou.

Podle historických záznamů se UEG narodil ve prospěch velkého počtu obcí v Goiás s důrazem na regionální specifika. Jeho růst poskytl inovativní zážitek prostřednictvím projektu interiorizace pedagogických, výzkumných a rozšiřujících aktivit, který vedl k několika obcím v Goiás a University Campus s implementací vysokoškolských a postgraduálních kurzů v nejrůznějších oblastech znalostí. UEG navíc implementovala speciální programy, jako je Full Parceled Degree Program, který poskytoval školení na vysokoškolské úrovni tisícům učitelů ze státních, obecních a soukromých sítí.

UEG se utváří s posláním produkovat a socializovat vědecké znalosti a znalosti, kromě rozvoje kultury a integrálního školení profesionálů a jednotlivců, které mohou být kriticky začleněny do společnosti a podporovat transformaci socioekonomické reality státu Goiás a ze země. Jako multikampusová instituce má UEG univerzitní kampus ve všech mikroregionech státu, které přispívají k udržitelnému rozvoji Goiás.

Místa

  • Goiás

    Goiás, Brazílie

    Otázky