Keystone logo
St. Thomas University Florida

St. Thomas University Florida

St. Thomas University Florida

Úvod

Mise: St. Thomas je katolická univerzita s bohatou kulturní a mezinárodní rozmanitostí, která se zavázala k akademickému a profesionálnímu úspěchu svých studentů, kteří se stávají etickými vůdci v naší globální komunitě.

St. Thomas University (STU) je soukromá nezisková katolická univerzita v Miami Gardens na Floridě. Na STU se ponoříte do prostředí překypujícího rozmanitostí, bohatého na tradice a zralého příležitostmi.

STU usiluje o to, aby připravila své studenty na vedoucí postavení v každé oblasti jejich života - profesionálně, osobně i duchovně. Univerzita má dlouhou katolickou tradici akademické kvality a ve svém výhledu je výrazně progresivní; zahrnuje nové koncepty a technologie a provádí působivé výzkumné programy v široké škále oborů.

Univerzita stopuje své kořeny na Universidad de Santo Tomas de Villanueva, která byla založena v roce 1946 v Havaně na Kubě americkými augustiniány za pomoci evropských augustiniánů. Když v roce 1961 Castrova vláda vyhnala augustiniány z Kuby, přišlo několik amerických augustiniánů do Miami, kde v roce 1961 založili Biscayne College. Univerzita byla v roce 1988 sponzorována arcidiecézí v Miami a sv. být jedinou univerzitou sponzorovanou katolickou arcidiecézí ve státě Florida. Když bylo dosaženo statutu univerzity, byl název instituce změněn na St. Thomas University, aby odrážela její kubánské dědictví.

STU má 18 vysokoškolských, 16 postgraduálních oborů, 4 doktorské programy a 1 profesionální program (právo) na třech vysokých školách (Gus Machado College of Business, College of Science, Technology, Engineering & Health a Biscayne College) a jedné právnické škole . STU má 24 univerzitních týmů jako součást robustního a konkurenceschopného atletického oddělení.

Vývoj vedení

STU se soustředí na rozvoj osobních a přenosných dovedností nezbytných pro profesionální život, jako je řešení problémů, kritická analýza, výzkum a písemná a ústní komunikace. Prostřednictvím skupinových projektů se naučíte, jak efektivně fungovat v týmovém prostředí. Absolventi STU jsou úzce propojenou sítí se silnými vazbami na mnoho firem a organizací v oblasti profesionálního sportu, cestování a cestovního ruchu a mezinárodního obchodu a obchodu.

Stáže a dokonce i příležitosti k umístění do zaměstnání jsou studentům k dispozici ve většině programů, což vám umožňuje zapojit se do stimulačních, naplňovacích a kariérně vyspělých snah. Centrum úspěchu studentů je navrženo tak, aby obohatilo všechny aspekty zkušeností studentů a zajistilo, aby každý student vyzbrojený dovednostmi a nástroji uspěl.

Historie univerzity v St. Thomas

St. Thomas University byla založena v roce 1961 jako Biscayne College na příkaz augustiniánských bratří. Vysoká škola byla přijata za člena Jižního sdružení vysokých škol a škol a poprvé akreditována Komisí pro vysoké školy v roce 1968. Díky pokračujícímu růstu a rozvoji získala Biscayne College v roce 1984 univerzitní status po přidání 10 magisterských studijních programů a otevření školy práva. Univerzita byla sponzorována arcidiecézí v Miami v roce 1988 a sv. Tomášovi udělila vyznamenání za jedinou univerzitu sponzorovanou katolickou arcidiecézí ve státě Florida.

Když bylo dosaženo statutu univerzity, byl název instituce změněn na St. Thomas University, aby odrážela její kubánské dědictví. Univerzita stopuje své kořeny na Universidad de Santo Tomas de Villanueva, která byla založena v roce 1946 v Havaně na Kubě americkými augustiniány za pomoci evropských augustiniánů. Když v roce 1961 Castrova vláda vyhnala augustiniány z Kuby, přišlo několik amerických augustiniánů do Miami, kde založili Biscayne College. Vzhledem k jejich zkušenostem s Kubou byli zakladatelé univerzity, konkrétně její první prezident, který byl prorektorem Villanuevy, důvěrně obeznámeni s výukou studentů z různých prostředí. Tento závazek k rozmanitosti studentů dnes silně pokračuje.

Škola práva na St. Thomas University je jednou z pouhých dvou akreditovaných katolických právnických škol jižně od School of Law Georgetown University ve Washingtonu, DC. Škola práva v St. Thomas byla plně akreditována Americkou advokátní komorou v únoru 1995 a nabízí titul Juris Doctor (JD).

St. Thomas dal svým absolventům sebevědomí a dovednosti potřebné pro úspěch v různých oborech. Mezi významné absolventy patří: Alex Penelas, bývalý starosta okresu Miami-Dade, Andy Elisburg, viceprezident pro operace Miami Heat; Christina Fernandez, hlavní Marshall pro službu maršálů USA pro jižní region; a John Dooner, generální ředitel společnosti Interpublic Group of Companies.

Místa

  • Miami Gardens

    Northwest 37th Avenue,16401, 33054, Miami Gardens

    Otázky