We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eli Haney, Northwest University photographer
St. Petersburg College in Florida

St. Petersburg College in Florida

St. Petersburg College in Florida

Úvod

O SPC

Absolventi St. Petersburg College (SPC) jsou na Floridě na prvním místě za získání nejvyšších mezd. SPC bylo založeno v roce 1927 jako St. Petersburg Junior College, první dvouletá vysoká škola na Floridě. Přístup, excelence a podpora studentů jsou charakteristickými znaky St. Petersburg College. Regionálně akreditovaný a národně uznávaný SPC byl první státní vysoká škola na Floridě, která nabídla bakalářské tituly. St. Petersburg College nabízí více než 100 studijních a certifikačních studijních programů a mnoho vysoce žádaných a vysoce kvalifikovaných certifikací pracovní síly uznávaných v oboru. Nabízíme osnovy zaměřené na kariéru vytvořené ve spojení s odborníky z oboru, abychom zajistili, že naši studenti budou schopni splnit potřeby dnešních zaměstnavatelů.

Akreditace

St. Petersburg College je akreditována Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges (SACS-COC). Některé akademické programy jsou také akreditovány nebo schváleny jednotlivými státními a národními organizacemi.

129534_SPC5.jpg

Vedení vysoké školy

St. Petersburg College je jednou z 28 škol v systému Florida College System, které poskytují studentům otevřený přístup k získání titulů a školení, které splňují potřeby místních a státních zaměstnavatelů. V Florida State College System, prezident je generální ředitel a je zodpovědný za provoz a správu vysoké školy. Prezident také slouží jako výkonný ředitel a tajemník společnosti ve správní radě. Každá vysoká škola na Floridě je řízena místní správní radou, která dodržuje pravidla stanovená státní radou pro vzdělávání. Tito správci jsou jmenováni guvernérem na střídavé čtyřleté podmínky služby.

Komunitní a občanští partneři

St. Petersburg College je hrdá na své silné partnerství s komunitními organizacemi, vzdělávacími institucemi, obcemi a neziskovými skupinami.

Poslání, vizionářské závazky a hodnoty

Poslání

Posláním St. Petersburg College je zmocnit naše studenty a komunitu k dosažení úspěchu a ekonomické mobility prostřednictvím akademické excelence a angažovanosti.

Prohlášení o vizi

Přední vysoká škola obohacující a posilující životy prostřednictvím komunity péče.

Vysoká škola vizionářské závazky

Akademická excelence

 • Zajistíme vysoce kvalitní vzdělávání pro naše studenty vytvořením inovativního a poutavého vzdělávacího prostředí v rámci podpůrné a kolegiální kultury.

Ekonomická mobilita

 • Poskytneme našim studentům příležitosti, aby byli připraveni na vysoce placenou, vysoce potřebnou kariéru a profesní růst, což přispěje k jejich ekonomickému úspěchu a zlepší kvalitu života v naší komunitě a také pomůže při ukončení generačních cyklů chudoby.

Komunitní angažovanost

 • Budeme investovat do blaha a růstu naší komunity tím, že budeme sloužit jako vůdce, svolavatel a katalyzátor pozitivní změny. Tento závazek zachováme vytvářením silných partnerství, účastí na občanském učení a zapojení komunity a pěstováním komunity péče.
129533_SPC1.jpg
129532_SPC2.jpg

Prohlášení o hodnotě

Úspěch studenta

 • Věříme, že studenti jsou srdcem SPC, a sladíme zdroje, rozhodnutí a úsilí, abychom je zmocnili k úspěchu.

Integrita

 • Pěstujeme důvěru, transparentnost a rovnost prostřednictvím osobní a institucionální etiky, empatie a soucitu.

Komunitní zaměření

 • Zásady začlenění, služeb, partnerství a sociální odpovědnosti podporujeme a modelujeme prostřednictvím zapojení komunity do budování silných vztahů doma i v zahraničí.

Růst a zmocnění

 • Našim studentům a zaměstnancům poskytujeme přehled Pathways pro osobní a profesionální růst, což vede k neustálým příležitostem pro vedení, zapojení a postup.

Sdělení

 • Budujeme otevřené a upřímné vztahy, abychom zajistili inkluzivní dialog se zúčastněnými stranami, abychom mohli činit informovaná a transparentní rozhodnutí.

Spravedlnost

 • Zavázali jsme se zajistit, aby všechny zúčastněné strany dostaly to, co potřebují k úspěchu, prostřednictvím zkušeností, zásad, postupů a chování, které jsou spravedlivé, spravedlivé a inkluzivní, aby jednotlivci dosáhli svého plného potenciálu.

Mnoho zemí, jedna vysoká škola

Na St. Petersburg College si vážíme intelektuální a kulturní rozmanitosti, kterou mezinárodní studenti přinášejí do našich areálů. Chápeme, že výběr vysoké školy je velké rozhodnutí a chceme vám pomoci udělat to správné. V současné době má SPC více než 200 studentů ze 60 různých zemí po celém světě.

Jako student hledající titul můžete studovat v USA s vízem F1 nebo studovat online ze své domovské země. SPC také nabízí řadu programů, které vám pomohou naučit se anglicky. Další informace o federálních směrnicích pro studium ve Spojených státech jako mezinárodní student.

Místa

 • Saint Petersburg

  St. Petersburg College, FL 33733-3489, Saint Petersburg

  Otázky