Keystone logo
SCPSU Business School

SCPSU Business School

SCPSU Business School

Úvod

Université Suisse Privée St Cléments - SCPU Business School byla založena za účelem rozvoje řady studijních oborů ve spolupráci s řadou špičkových profesních organizací.

Většina profesních orgánů, s nimiž spolupracuje Université Suisse Privée St Cléments, má sídlo ve Velké Británii a stává se žádoucí, aby společnost Université Suisse Privée St Cléments vytvořila programy, které také povedou k získání akreditované vzdělávací kvalifikace v Británii.

Jako součást tohoto Université Suisse Privée St Cléments otevřel SCPU Business School, aby nabídl řadu programů, které nejenže splňují požadavky na vzdělávací programy a požadavky na členství v předních profesních orgánech, ale také vedou k přímému získání diplomů v oboru Pathway to UK. Společnost SCPU Business School byla založena tak, aby nabízely dvě akreditované ocenění jako Université Suisse Privée St Cléments a UK OFQUAL.

První programy jsou navrženy tak, aby studenti mohli pokračovat ve studiu s řadou univerzit ve Velké Británii.

SCPU - Business School se domnívá, že možnost studia těchto dvojích ocenění OFQUAL akreditovaných ocenění ATHE a Université Suisse Privée St Clement je velmi dobrým přínosem pro studium britského titulu, kdy náklady na studium bakalářského studia na většině britských univerzit se liší od GBP £ 6,000 na 9 000 liber ročně

Většina univerzit ve Velké Británii přijme 240 kreditů, které nabízí SCPU Business School Associate Degree Business Management (OFQUAL Level 4/5) pro doplnění do posledního ročníku vysokoškolského studia. Podobně většina univerzit přijme 120 kreditů, které nabízí SCPU Business School postgraduální titul v oboru Management (OFQUAL Level 7) jako pokročilý vstup na MBA doplnění.

66405_trrg.png

Místa

 • Lausanne

  Avenue Louis-Ruchonnet 4 1003 Vaud, , Lausanne

  • Switzerland Online

   Switzerland Online, Švýcarsko

   Otázky