Keystone logo
St. Andrews University

St. Andrews University

St. Andrews University

Úvod

V září 1961 vstoupili první studenti na půdu prostorného kampusu soustředěného na jezero, který jen krátce předtím dostal název St. Andrews Presbyterian College. Dlouho před příchodem těchto prvních studentů se Presbyterians v Severní Karolíně, laici a duchovní, zavázali k tomuto novému dobrodružství ve vysokoškolském vzdělávání.

Historie St. Andrews začala v roce 1896 založením Flora Macdonald College v Red Springs v Severní Karolíně. V roce 1958 se Flora Macdonald College spojila s Presbyterian Junior College v Maxtonu v Severní Karolíně a založila St. Andrews. V roce 1996 St. Andrews oslavil sté výročí svého dědictví pořádáním řady akcí a oslav. Na počest této příležitosti se na tuto narozeninovou oslavu shromáždilo 800 absolventů, fakulty, studentů, zaměstnanců a přátel, aby ocenili společnou historii těchto tří institucí.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Laurinburg

    Dogwood Mile Street,1700, 28352, Laurinburg

    Otázky