Keystone logo
St Thomas University Canada

St Thomas University Canada

St Thomas University Canada

Úvod

Věříme, že menší je lepší. Naše malá velikost je důvodem, proč jsme schopni dát každému našemu studentovi velký univerzitní zážitek plný příležitostí.

Nachází se v Fredericton, New Brunswick, St. Thomas University je malá, primárně vysokoškolská univerzita věnovaná excelence ve vzdělávání svobodných umění.

Univerzita je vzrušující doba. Je čas na osobní a intelektuální růst. Je to příležitost pro studenty, aby se dozvěděli více o světě a o sobě. Nové zájmy, noví přátelé a nové zkušenosti pomáhají studentům dostat se do další kapitoly jejich života.

Tentokrát může vždy představovat výzvy, a proto jsme zavázáni poskytovat vzdělávací prostředí bezkonkurenční, akademickou a osobní podporu, když je to potřeba, a příležitosti, které studentům poskytnou zkušenosti, které potřebují k dosažení svých akademických a profesních cílů.

Třídy - každá jednotlivá třída je malá a intimní. Naše průměrná velikost třídy je omezena na 60 studentů, pouze 26 studentů a třídy pro vyšší ročníky jsou ještě menší. Třídy jsou založeny na diskusích a debatách a profesoři jsou schopni poznat své studenty a nabídnout jim individuální pozornost. 99% naší fakulty na plný úvazek má titul Ph.D. nebo nejvyšší stupně ve svých oborech.

Vynikající výuka - 91% studentů prvního ročníku hodnotí své zkušenosti jako vynikající nebo dobré. Jedním z důvodů je, že důraz na výuku, akademické výzvy a rozvoj nových myšlenkových dovedností patří v Kanadě k nejvyšším.

Finanční pomoc - Univerzita každoročně věnuje finanční pomoc studentům 1,8 milionu dolarů. S více než 40 různými druhy stipendií a stipendií existuje mnoho způsobů, jak pomoci vyrovnat náklady na školné.

Podpora - Naše oddělení služeb studentům podporuje studenty na každém kroku. Studenti, kteří nabízejí zdroje pro akademickou podporu, plánování kariéry, zvládání stresu a další, mají tým lidí, kteří jim po celou dobu studia pomáhají.

Příležitosti - Vysokoškolský titul není jen o účasti na hodině. Naši studenti navštěvují národní konference, studují v zahraničí, publikují své výzkumy a pracují na profesionálním výzkumu s profesory. Přebírají vedoucí role ve Studentské unii a rezidenčním životě, pracují na částečný úvazek v kampusu a stážují a dobrovolně po celém městě.

Místa

  • Fredericton

    Dineen Drive,51, E3B 5G3, Fredericton

    Programy

    Otázky