Keystone logo
St Mary's University Twickenham, London MA v oboru obchodování s lidmi, migrace a organizovaný zločin
St Mary's University Twickenham, London

MA v oboru obchodování s lidmi, migrace a organizovaný zločin

Twickenham, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline *

Request earliest startdate

GBP 9 300 / per year **

Na kampusu

* Přihlášky přijaté do naplnění kurzu nebo dokud není příliš pozdě na získání studentského víza. Aplikujte včas, abyste se vyhnuli zklamání.

** domácí studenti; 14 550 GBP - zahraniční studenti

Úvod

Tento program je jedinečný v tom, že nabízí studentům možnost studovat hlavní charakteristiky moderních forem otroctví a obchodování s lidmi, příčiny/kořeny, dopady a metody (právní i jiné) prevence.

  • Studenti budou mít přístup ke zdrojům Centra pro studium moderního otroctví
  • Studenti budou mít také přístup k nejmodernějšímu výzkumu a přednáškám od vysoce profilovaných odborníků v oboru

Proč St Mary's?

Magisterský program je součástí širšího závazku řešit moderní otroctví a obchodování s lidmi prostřednictvím práce Centra pro studium moderního otroctví, založeného v St Mary's v roce 2015. Centrum bylo založeno s cílem vyvinout na důkazech založenou odpověď na řešení problému současné zintenzivnění případů obchodování s lidmi a otroctví na celém světě.

Centrum je součástí skupiny Santa Marta a má vazby na mnoho externích partnerů včetně Kevina Hylanda (bývalého nezávislého komisaře pro boj proti otroctví a hostujícího profesora na Univerzitě St Mary), tvůrců politik, policie, dalších akademických institucí, bezpečných domů, aktivistů, mezinárodní organizace a nevládní organizace.

Studenti magisterského studia v oboru obchodování s lidmi, migrace a organizovaného zločinu budou mít přístup ke zdrojům centra, včetně špičkového výzkumu a přednášek od vysoce uznávaných odborníků v této oblasti.

Ustavující konference, která se konala v únoru 2017, byla první z každoročních akcí pořádaných Centrem pro studium moderního otroctví. S cílem využít výzkum k vyplnění mezer ve znalostech a důkazech, se kterými se setkávají tvůrci politik a odborníci z praxe, poskytuje konference prostor pro podporu debaty a povzbuzení spolupráce na řešení tématu obchodování s lidmi a moderního otroctví s příspěvky od britských a mezinárodních odborníků.

Diskuse mezi tvůrci politik, odborníky z praxe a výzkumníky odhalí mezery v důkazech a přizpůsobí výzkum těmto potřebám. Všichni studenti magisterského studia budou vyzváni, aby se zapojili do budoucích konferencí a přispívali na ně, a mohou se rozhodnout, že zhodnotí své zkušenosti a učení jako součást své hodnocené práce.

Výsledek programu

Přijímací řízení

Osnovy

Kariérní možnosti

Poplatek za studium programu

Stipendia a financování

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky