Keystone logo
St. Stephen's University

St. Stephen's University

St. Stephen's University

Úvod

Hrdě nejmenší univerzita v Kanadě, svatého Štěpána University je premier univerzita svobodných umění, pouze přijetí do 30 studentů ročně. Věřit, že vzdělání se stane lépe v malé učící se komunity, ve kterém si každý může přispět, profesoři sdílet každodenní život se studenty, jak se ve skutečnosti se s nimi jako přátelé. V tomto jedinečném prostředí, vrozené schopnosti každého studenta může být uznána a prozkoumat, který je připravuje na kariéru, který se hodí, kdo jsou.

Studenti spolu žijí v bývalém hotelu v malém městečku v New Brunswick, účast na vaření a čištění společně, stejně jako studium a relaxaci. A celé dva výrazy, které cestovat po světě společně jako třída, Návštěva více než desítce zemí v Evropě a Asii.

Jádrem univerzity, zaměstnanci a fakulty jsou křesťané, což je Společenství starostlivý základ přijetí a začlenění. Studenti ze všech prostředí, duchovní perspektivy a etapy životní cesty jsou vítáni, bez náboženskými požadavky pro vstup nebo povinných praxí. Hodnoty SSU a má tuto různorodost, a chce být místem, kde se mladí lidé mohou být tím, kým ve skutečnosti jsou, a rostou v dospělosti v jejich intelektuální, duchovní, praktické, a relačních životů.

SSU nabízí vzdělání v humanitních, psychologie a mezinárodních studií. Všechny tituly poskytnout absolventům s flexibilitou myslí, mnohosti perspektiv a zvýšení kapacity pro inovace. SSU se zaměřuje na výuku žáků, jak přemýšlet, jak prezentovat argument, jak řešit problémy, a jak dobře se týkají různých lidí. Zaměstnavatelé líbit! SSU Zkušenosti otevírá svět možností buď pro další vzdělávání nebo placenou kariéru, přípravu studentů pro život a práci a pomáhat jim přijít na to, co chtějí dělat. Absolventi SSU pokračovali studovat nebo pracovat ve velké řadě oblastí, včetně následujících: arteterapie, podnikání, pomoci při katastrofách, vzdělávání, film, výtvarné umění, žurnalistiky, práva, správy, ministerstva, ošetřovatelské, politika, sociální práce, teologie a územní plánování.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Saint John

    8 Main Street St. Stephen, E3L 3E2, Saint John

Otázky