Keystone logo
Sprachschule Aktiv

Sprachschule Aktiv

Sprachschule Aktiv

Úvod

Škola aktivován v Mnichově - Pohodlně se učí jazyky v uvolněné atmosféře

Studium jazyků v naší jazykové škole v Mnichově je zábava! Ať už se učí němčinu pro začátečníky jako druhý jazyk, obchodní angličtiny nebo cizího jazyka pro dovolenou. My, škola aktivován Mnichov, potěší vás s naším týmem sympatických rodilými mluvčími nového jazyka a kultury! Jednotlivé jazykové kurzy, skupinové kurzy a osobní učitelé jazyků na naší jazykové škole v Mnichově můžete objednat za nízké ceny.

Chtěli byste se učit němčinu jako cizí jazyk, navštivte kvalifikovaného kurz angličtiny v Mnichově, zlepšit si svou výslovnost francouzské nebo jít do italského jazyka? Pak řekneme, jak jazykové škole Active Mnichov Buenos Dias, Enchante, Ciao a Hello v mnoha jiných jazycích, jako je španělština, ruština nebo portugalštině.

Škola aktivován - vaše jazyková škola v Mnichově od roku 2003

Koncept aktivního jazykové škole v Mnichově je tak úspěšná, že po více než 10 let mají nyní 120 dobře vycvičených rodilé mluvčí jako učitele jazyků v Mnichově a můžete mít také vlastní jazykovou školu v Barceloně. Po celém Německu, najdete nás v 5 městech: Mnichov, Berlín, Freising, Ingolstadt a Garching.

Naše pobočky v Mnichově:

 • Heßstr. 90, 80797 Mnichov - Tegernsee Rt. 135 v Giesing 81539 Mnichov - Dachau Str. 11, 80335 Mnichov

Místa

 • Munich

  Sprachschule Aktiv Tegernseer Landstraße, 135, 81539, Munich

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky