Keystone logo
© Carrianna Field
Sports Business Institute (SBI)

Sports Business Institute (SBI)

Sports Business Institute (SBI)

Úvod

Sports Business Institute (SBI) byl založen v roce 2012 s cílem připravit profesionály na vedoucí pozice ve fotbalovém průmyslu. Od té doby jsme proškolili více než tisíc profesionálů ve 83 zemích, abychom jim poskytli nástroje k jejich úspěšné přípravě a optimalizaci jejich příležitostí k úspěchu ve fotbalovém průmyslu.

V průběhu let jsme pokračovali v inovacích, abychom uspokojili celosvětovou poptávku průmyslu, získali jsme hlubší vhled do navazování partnerství s předními zúčastněnými stranami ve fotbale a vyvinuli programy zaměřené na transformativní vedení.

Programy SBI jsou určeny pro ty, kteří chtějí zahájit nebo posunout svou kariéru v oblasti fotbalu.

Naše programy se sídlem v Barceloně, jednom ze světových hlavních měst fotbalu, jsou dodávány do světa prostřednictvím naší interaktivní online metodiky, která kombinuje živé týdenní webové konference s profesionály z oboru s integrovanou online platformou, která se skládá z konkrétních obchodních případových studií, prezentací, fór pro konkrétní fotbal a videa, která zajišťují, aby se koncepty naučily, implementovaly a vyhodnotily.

Místa

  • Barcelona

    Carrer d'Arístides Maillol,5, 08028, Barcelona

    Otázky