We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Spertus Institute

Spertus Institute

Spertus Institute

Úvod

Spertus Institute pro židovské učení a vedení se řídí dvěma pravdami: živé židovské komunity se učí židovské komunity a ty velké židovské komunity potřebují skvělé vůdce. Tyto pravdy informují vše, co děláme.

Spertus Institute nabízí možnosti dynamického učení zakořeněné v židovské moudrosti a kultuře a otevřené všem. Tyto příležitosti jsou navrženy tak, aby umožnily osobní růst, vyškolily budoucí vůdce a zapojily jednotlivce do zkoumání židovského života.

Programy absolventů a odborné workshopy slouží voličům v oblasti Chicaga a po celém světě prostřednictvím různých možností místního a distančního vzdělávání.

Veřejné programy - včetně filmů, řečníků, seminářů, koncertů a výstav - jsou nabízeny v zařízení institutu na Michigan Avenue, na předměstí Chicaga a online.

Často slyšíme od studentů a účastníků, že jejich zkušenosti ve Spertusu jsou inspirativní a dokonce transformační. To je záměrné, protože institut se snaží nabízet podnětný obsah s aplikací v reálném světě, bezkonkurenčními zdroji a příjemným prostředím, které povzbuzuje lidi, aby se spojili v otevřené výměně nápadů. Výsledkem jsou smysluplné a důležité příležitosti pro osobní a profesní růst voličů a komunit.

Místa

  • Chicago

    South Michigan Avenue,610, 60605, Chicago

    Otázky