Keystone logo
© Penn State Great Valley
Spalding University

Spalding University

Spalding University

Úvod

Zavolejte Spaldingovi domů

Spalding University je domovem pro studenty, kteří chtějí získat titul a zároveň se zapojit a sloužit komunitě. Každý den vkládáme soucit do akce s naším zaměřením na poslání. Jsme dobrovolníci, učíme, obhajujeme, organizujeme a dáváme. Naši studenti jsou aktivní v komunitě a využívají své vzdělání Spalding k tomu, aby byl svět lepší. Jsme různorodá komunita s hlavním závazkem k inkluzi a vážíme si našich studentů, vyučujících a zaměstnanců ze všech oblastí života. Začněte svou univerzitní cestu s námi a následujte své vášně.

Inkluzivní komunita

Ve Spaldingu jsme inkluzivní komunita lidí, kteří se od sebe zásadně liší. Pokorně se přijímáme takové, jací jsme. Zastupujeme průřez společností. Máme rasově nejrozmanitější skupinu studentů ze soukromých vysokých škol v Kentucky. Jedenatřicet procent studentů se identifikuje jako barevné osoby.

Jsme komunita studentů složená z umělců, veteránů, aktivistů, rodičů, náboženských vůdců, členů komunity LGBTQIA a sportovců. Všichni jsme tito lidé a další. Máme různé schopnosti, ideály, kultury, zázemí, cíle a vášně. Pěstujeme podpůrný prostor pro všechny naše studenty, aby se mohli učit a růst.

Od roku 1814 sloužíme našim komunitám v tradici sester lásky z Nazaretu v duchu inkluzivity a soucitu.

Připojte se k naší tradici. Dovolte, abychom vás přivítali doma.

Malý kampus, velké město

Spalding University je malý kampus v srdci energického města Louisville v Kentucky. Jedna z mnoha institucí a organizací, které dělají z vracení zpět způsob života, je Spalding University aktivním lídrem ve čtvrti SoBro. Spaldingův kampus je obklopen krásnými historickými sídly a ulicemi lemovanými stromy na jihu a břehy řeky Ohio na severu. Naše město je uznáváno jako jedno z nejobyvatelnějších měst Ameriky. Ve skutečnosti bylo SmartAssetem jmenováno nejlepším městem pro nové absolventy vysokých škol, což může vysvětlovat, proč se více než 70 procent našich absolventů rozhodlo žít v Louisville.

Spalding a Louisville

Spalding University je mikrokosmos města, ve kterém žijeme. S rozmanitou komunitou a zaměřením na soucit Spalding odráží rasovou, ekonomickou, kulturní a LGTBQIA rozmanitost města, které nás obklopuje. Studenti zapojují komunitu Louisville prostřednictvím stáží a terénní práce, místního dosahu a práce dobrovolných služeb, stejně jako nespočet partnerství s komunitními podniky a organizacemi.

Žijte v centru všeho

Louisville se může pochlubit vzkvétající uměleckou scénou uprostřed vyhlášených parků a přírodního prostředí a je také jednou z nejlepších restaurací a kulturních destinací na Středozápadě. Naše město nabízí více než 1000 místních restaurací a podle National Geographic bylo jmenováno Top 10 Food City. Pokud hledáte zábavu, umění nebo nakupování, máme The Kentucky Derby Festival, Forecastle Music Festival, Gonzofest, World Fest, čtvrť Nulu, historickou Vysočinu a další. Louisville je domovem více než 120 parkových systémů, včetně Waterfront Park. To vše a ještě mnohem více dělá z Louisville oblíbenou kulturní destinaci. Cestovatelé přijíždějí do Louisville zažít umění, venkovní dobrodružství, módní scénu jídla a zábavu všeho druhu. Naskočte do auta nebo autobusu a budete za půl dne jízdy do Chicaga, St. Louis, Indianapolis, Cincinnati, Nashvillu, Asheville a dalších zajímavých destinací.

Naším posláním je sloužit druhým

Naše poslání je naší hnací silou. Je to víc než něco, co najdete v naší historii nebo chartě. žijeme to. Sdílíme to. Jsme na to hrdí. Naučíte se to od prvního dne na akademické půdě a zapojíte se s tím každý den ve třídě i mimo ni. A až vystudujete, vezmete si to s sebou do světa.

Vlastnosti kampusu

  Přijímací řízení

  Místa

  • Louisville

   901 S 4th St, 40203, Louisville

  • Louisville

   South 4th Street, 901, 40203, Louisville

   Otázky