Keystone logo
Southwest Minnesota State University

Southwest Minnesota State University

Southwest Minnesota State University

Úvod

70952_Screenshot-2018-2-15About.png

VÍTEJTE NA SMSU

Southwest Minnesota State University je čtyřletá veřejná vysoká škola nabízející vysoce kvalitní vzdělání v oblasti liberálních umění a profesí, které vás připraví na život, který je úspěšný jak osobně, tak i profesionálně. SMSU se rozrostla na univerzitu výběru s vysokým národním žebříčkem, čímž se stala vedoucím, myslitelem a podnikateli budoucnosti. Studenti i fakulty sem přijíždějí do bohaté "zkušenosti z jihozápadu", která začíná silnými akademickými pracovníky a naplňuje společenské příležitosti a podporu od kolegů Mustangů. Zveme vás k návštěvě SMSU a zažijte pro sebe vše, co nabízí.

Poslání, vize a hodnoty

Prohlášení o poslání Southwest Minnesota State University :

" Southwest Minnesota State University připravuje studenty, aby splnili složité výzvy tohoto století jako zapojení občanů do svých místních a globálních společenství. Naše komplexní studijní programy, které se vyučují v tradici liberálních umění, se zaměřují na propojení studentských akademických a praktických zkušeností s profesním rozvojem jihozápadní Minnesotě do širšího světa. "

Vyhlášení vize:

" Southwest Minnesota State University je univerzitou volby."

SMSU podporuje základní hodnoty transformačního učení se zaměřením na excelenci, angažovanost občanů a komunit, rozmanitost a globální povědomí a environmentální otázky udržitelnosti a správy:

Excelence a inovace

SMSU fakulty a pracovníci vytvářejí a podporují vysoce kvalitní studentské centrum pro vzdělávání, které

 • připravuje studenty, aby splnili složité výzvy tohoto století jako zapojení občanů do svých místních a globálních společenství;
 • poskytuje studentům dovednosti a znalosti, aby byli celoživotní učení

Občanská a komunitní angažovanost

SMSU fakulty a zaměstnanci se zabývají a podporují aktivity, které

 • podporovat příležitosti občanské angažovanosti, které posílí reputaci SMSU jako lokálně, regionálně a globálně angažované instituce
 • budovat vzájemně prospěšné partnerství v našem regionu a státě
 • poskytují bohaté příležitosti k učení, které přesahují tradiční učebnu a pracovní prostředí

Rozmanitost a globální povědomí

SMSU fakulty a zaměstnanci přispívají k vytváření prostředí, které oslavuje různorodou a inkluzivní povahu komunitního areálu SMSU

 • podporovat kulturní porozumění a interakce a uvítací a přístupné prostředí kampusu pro všechny skupiny
 • poskytují podpůrné prostředí pro intelektuální vyjádření a občanskou komunikaci všech skupin

Životní prostředí, správcovství a udržitelnost

SMSU fakulty a zaměstnanci jsou odhodláni být odpovědnými správci našich environmentálních a fiskálních zdrojů, kteří

 • usnadnit bezpečný a přístupný areál
 • podporovat akce, programy a stipendia, které povedou k udržitelné budoucnosti

Vyjádření o vize a základní hodnoty uznávají důraz, který univerzita kladla na pozornost věnovanou potřebám studentů, podporu respektování různorodých hlasů a podporu udržitelných akcí.

Dále se misie univerzity shoduje s posláním a strategickými prioritami řídícího systému. Minnesotská státní služba je "Minnesotská státní univerzita a univerzita systému odlišných a spolupracujících institucí nabízí vysokoškolské vzdělání, které splňuje osobní a profesní cíle široké škály individuálních studentů, zvyšuje kvalitu života pro všechny Minnesotany a udržuje živé ekonomiky v celém stát."

Správa

Dr. Connie J. Gores byla jmenována státem v Minnesotě a začala plnit své povinnosti od 1. července 2013. Prezident Gores je devátý stálý prezident SMSU.

Akreditace

SMSU je akreditována Národním sdružením hudebních škol, školicí výukou v Minnesotě, Radou pro vzdělávání v sociální práci, Národní aliancí souběžných účastnických partnerství (NACEP), Komisí pro kolektivní ošetřovatelskou výchovu (CCNE) a vysokoškolským vzděláváním Komise North Central Association of Colleges and Schools, 230 South LaSalle Street, Suite 2400, Chicago, IL 60602; (800) 621-7440. Více informací o návštěvě Komise pro vyšší vzdělávání naleznete na jejich webové stránce: www.ncahlc.org.

70954_image_handler.jpeg

DOMOV MUSTANGŮ

Jsme hrdí na časté úspěchy našich sportovců, stejně jako na jejich ceny občanů a vysoké GPA (více než 3,0). SMSU student-sportovci získali CoSIDA Academic All-America (R) vyznamenání 19krát v historii školy, 12 od roku 2009! SMSU získala 51 týmů NSIC, jednoho národní národního kola NCAA, tří regionálních NCAA a tří národních mistrovství NIWBT. Čtyři sportovci vyhráli jednotlivé národní mistrovství!

MARSHALL, MINNESOTA

Southwest Minnesota State University se nachází v Marshall, Minnesota, přátelská rostoucí komunita 13,000. Marshall jmenoval jednu z nejlepších malých měst Ameriky, je snadný od Twin Cities, St. Cloud, Sioux Falls SD a Fargo ND. Marshall je také hrdým domovem firmy Schwan, Ralco Nutrition, Action TrackChair, spolu s hlavními zaměstnavateli USBank, Archer Daniels Midland, Affiliated Community Medical Center a Avera Marshall Regional Medical Center.

Studenti i fakulty sem přijíždějí do bohaté "zkušenosti z jihozápadu", která začíná silnými akademickými pracovníky a naplňuje společenské příležitosti a podporu od kolegů Mustangů. Zveme vás k návštěvě SMSU a zažijte pro sebe vše, co nabízí. SMSU je opravdu místo, kam patříte!

Další informace o návštěvě Marshalle: www.discoversouthwestmn.com

Místa

 • Marshall

  1501 State St, , Marshall

Programy

Instituce také nabízí:

Otázky