Keystone logo
Southern Utah University School of Business

Southern Utah University School of Business

Southern Utah University School of Business

Úvod

School of Business Dixie L. Leavitt nabízí zážitkové vzdělávací prostředí, které kombinuje teorii a praxi a je navrženo tak, aby připravilo studenty na plné zapojení, produktivní a etické členy podnikatelské komunity a společnosti.

School of Business Dixie L. Leavitt bude široce uznávána jako přední obchodní škola v Intermountain West pro vysoce kvalitní výuku, zážitkové učení a úspěch studentů.

Prostřednictvím vzdělávání zaměřeného na studenty poskytuje Dixie L. Leavitt School of Business znalosti a směr, které tvoří základ pro celoživotní úspěch studentů.

Podporujeme prostředí, které poskytuje studentům znalosti a dovednosti k dosažení jejich cílů prostřednictvím kritického myšlení, efektivního učení a příslušné odborné přípravy.

• Nabízíme pečlivé, relevantní a inovativní učební osnovy zaměřené na základní a trvalé obchodní principy, které studentům poskytnou znalosti a dovednosti potřebné k úspěchu.

• Vytváříme a neustále zdokonalujeme kurikulum prostřednictvím výzkumu a stipendií a vstupů z akademické i podnikatelské sféry.

• Zvyšujeme vzdělávání studentů prostřednictvím osobní interakce s fakultou, zkušenostního učení a vynikající pedagogiky.

Poskytujeme prostředí navržené tak, aby pomohlo studentům formovat jejich ambice a najít směr jako odpovědní a etičtí jednotlivci osobně i profesionálně.

• Podporujeme kulturu, která povzbuzuje učitele a zaměstnance k interakci se studenty, poskytujeme jim pokyny a podporu, aby využili svůj plný potenciál a přispěli k rozmanitému a propojenému světu.

• Spojujeme studenty s komunitními, profesionálními a univerzitními zúčastněnými stranami prostřednictvím zapojení do klubů, soutěží, průzkumu kariéry, stáží a dalších zkušeností mimo třídu.

• Poskytujeme příležitost všem studentům najít smysluplné zaměstnání, vstoupit do postgraduálních programů nebo jinak naplnit své ambice.

Místa

  • Cedar City

    West University Boulevard,351, 84720, Cedar City

    Otázky