Keystone logo
Southern Utah University

Southern Utah University

Southern Utah University

Úvod

Southern Utah University je komunita pečující kampusu, kam studenti přicházejí zkoumat jejich zájmy a připravovat se na smysluplnou kariéru a životní zkušenosti. S více než 140 vysokoškolskými programy * a 21 postgraduálními a certifikačními programy na sedmi akademických vysokých školách SUU hrdě nabízí světové vzdělávací příležitosti založené na projektech, kde studenti získají profesionální zkušenosti před vstupem na trh práce.

SUU se nachází na nejlepším dvorku na světě a je University of the Parks® díky své těsné blízkosti několika venkovních rekreačních oblastí a vzdělávacímu partnerství se službou národního parku. Bezpečný, rezidenční areál SUU umožňuje studentům - více než 12 000 - navazovat celoživotní přátelství spolu s outdoorovými dobrodružstvími jednou za život ve spojení s inovativními akademickými snahami.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Cedar City

    West University Boulevard,351, 84720, Cedar City

    Otázky