Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Southern Methodist University Simmons School of Education and Human Development

Southern Methodist University Simmons School of Education and Human Development

Southern Methodist University Simmons School of Education and Human Development

Úvod

ZMĚNA MYSLU

Jako katalyzátor transformace a změny poskytuje Simmonsova škola skutečné řešení problémů, které čelí naší komunitě a světu.

Vítejte na Annette Caldwell Simmons School of Education and Human Development, kde se fakulta a zaměstnanci věnují rozvoji profesionálů v mnoha oblastech vzdělávání, poradenství, řešení sporů, aplikované fyziologie a wellness. Interdisciplinární práce, kterou ve společnosti Simmons děláme, se zaměřuje na vytváření a šíření poznatků založených na důkazech napříč těmito oblastmi, aby bylo možné řešit výzvy stále se měnícího a různorodého světa. Naše vysoce kvalitní výuka a přísné stipendium vychází z ducha spolupráce a orientace na komunity, kterým sloužíme. Koneckonců věříme, že stipendium a školení, které utvářejí naše studijní programy, studenty a absolventy, musí zůstat odhodláni působit nad rámec SMU. S tímto ústředním zaměřením na spolupráci napříč našimi komunitami doufáme, že můžeme změnit život k lepšímu.

Zveme vás k prozkoumání mnoha výzkumných projektů, studijních programů, školicích středisek a nových iniciativ ve škole Simmons. Pokud si v jakékoli z našich oblastí představujete svou budoucnost, těšíme se, až vám pomůžeme dosáhnout vašich kariérních cílů. Naše fakulta povzbuzuje studenty, aby usilovali o vysoké cíle ve své kariéře, splnili přísné požadavky na přípravu ve svých oborech a stavěli směrem k lepší budoucnosti pro všechny.

Jak Annette Caldwell Simmons School roste, záleží na vaší účasti. Doufáme, že se rozhodnete přidat se k nám.

Stephanie Knight, ed.

Leon Simmons děkan Annette Caldwell Simmons School of Education and Human Development

Místa

  • Dallas

    University Boulevard,3101, 75205, Dallas

    Otázky