Keystone logo
Southern Cross University Master of Professional účetnictví
Southern Cross University

Master of Professional účetnictví

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

AUD 27 600 *

Dálkové studium, Na kampusu

* $ 3,300 za jednotku, školné v Gold Coast pro zahraniční studenty. $ 28,000 (3,500 dolarů za jednotku) v Melbourne, Perthu a Sydney, pro zahraniční studenty.

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Pokud máte zájem o rychlou návratnost investic do upskillingu pro novou kariéru, nezkoušejte dále než Master of Professional Accounting na jižním kříži.

Tento akreditovaný kurz CPA Austrálie a certifikace CA vám nejen poskytuje účetní kvalifikaci, ale také obchodní know-how, kritické myšlení a odborné komunikační dovednosti pro rozhodování.

Tento stupeň zdokonalí vaše vedoucí a výzkumné dovednosti a poskytuje vám příležitost se ponořit do praxe, jako je daňové právo, audit nebo řízení podniků ve větší hloubce. Budete také mít možnost vybrat si výzkumný projekt, který vás nejvíce intrikuje a provádí ho pod vedením předních obchodních expertů.

Master of Professional Accounting je dvouletý program - kratší, pokud jste již dříve absolvovali příslušné vzdělávání - s cílem poskytnout vám kariéru podle vašeho výběru. Dveře budou otevřeny pro kvalifikované a kvalifikované profesionální účetní v různém rozsahu pracovních míst, polí a míst.

Kariérní možnosti

Globální účetní profese má vysokou poptávku po zaměstnání a nabízí absolventům MPA možnost hledat zaměstnání v řadě průmyslových odvětví v Austrálii i v zahraničí.

Absolventi MPA jsou schopni pracovat v obchodních, vládních a neziskových organizacích v oblasti účetnictví, finančních služeb a manažerských pozic. Role a činnosti vedené absolventy zahrnují vypracování finančních plánů, přípravu a certifikaci finančních zpráv, provádění auditů, poradenství ředitelům společností, akcionářům a klientům.

Profesionální rozpoznávání

Master of Professional účetnictví je akreditován CPA Austrálie a Chartered Accountants Austrálie a Nový Zéland (CA).

Absolventi mohou rovněž požádat o přijetí do Ústavu veřejných účetních (IPA).

Pracovní umístění

V rámci tohoto kurzu se studenti mohou rozhodnout, že absolvují 150hodinovou stáž (ekvivalent jedné jednotky) buď v placené nebo dobrovolnické roli. Tato praktická zkušenost v kombinaci s teoretickým chápáním zvyšuje zkušenosti studentů s výukou. Studenti jsou zodpovědní za zajištění stáže a jsou jim poskytnuta rozsáhlá pomoc při pohovorech a přihláškách, přístup k rozsáhlé databázi potenciálních zaměstnavatelů a rolí a průběžná podpora ze strany specializovaného týmu integrovaného učení.

Hlavní obory studia

MPA zahrnuje základní řadu jednotek, které splňují odborné požadavky na účetní vzdělávání, a zahrnuje studium v ​​následujících oblastech: účetnictví, účetní informační systémy, finanční výkaznictví, manažerské účetnictví, ekonomika, kvantitativní analýza, obchodní a obchodní právo, finance, teorie a výzkumu.

Studenti také studují pokročilá témata v oblasti účetnictví, jako je daňové právo a praxe, audity a ujištění a řízení společností. Manažerské dovednosti jsou také vylepšeny studiem komunikace a řady volitelných předmětů. Klíčovým prvkem programu MPA je příležitost uskutečnit dvojitý výzkumný projekt v oboru, který mohou studenti aplikovat na své současné nebo budoucí pracoviště.

Metody hodnocení

Kurz zahrnuje progresivní hodnocení a zkoušky. Studenti jsou hodnoceni na základě písemných a ústních úkolů, které odrážejí autentické pracovní úkoly a aktuální témata. Tyto úkoly přicházejí v řadě formátů určených k rozvoji znalostí a rozvoje dovedností po celou dobu trvání kurzu. Formáty zahrnují obchodní zprávy, případové studie, příspěvky na diskusní fóra, prezentace, kvízy a výzkumné plány a studie.

Metody výuky

Na studentských školách se setkávají různé výukové přístupy, včetně přednášek, konzultací, online aktivit a virtuálních tříd podcastů. Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce.

Přednášky mohou být vysílány živě nebo předem nahrané; V obou případech si studenti mohou stáhnout nahrávku podle vlastního uvážení.

Každý týden studenti pokročili v učení tím, že postupně sledují aktivity, četby a případové studie, které jsou podrobně popsány na webové stránce každé jednotky. Během studijních výsledků mohou diskutovat o pokroku v on-line fórech a klást otázky svých vrstevníků, lektorů nebo učitelů.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Magisterský titul v oboru audit a vyšší účetnictví
  • Madrid, Španělsko
  • Alcorcón, Španělsko
  • + 3 více
 • Máster Universitario en Auditoría de Cuentas y Contabilidad Superior
  • Madrid, Španělsko
 • MS v profesionálním účetnictví
  • South Orange, Spojené státy americké