Keystone logo
Southern Cross University Master of International cestovního ruchu a řízení hotelů, Master of Business Administration
Southern Cross University

Master of International cestovního ruchu a řízení hotelů, Master of Business Administration

Bilinga, Austrálie

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

AUD 27 600 *

Na kampusu

* Roční poplatky (mezinárodní studenti): 26.400 dolarů (3.300 dolarů za jednotku)

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Master of International cestovního ruchu a řízení hotelů, Master of Business Administration

Kód předmětu: 1229102

Přehled kurzu

Tento dvojitý stupeň je speciálně navržen tak, aby absolventům získal konkurenční výhodu v dynamickém a rozmanitém průmyslu, který nabízí možnosti cestovat a pracovat v některých z nejatraktivnějších destinací na světě.

Kurz kombinuje pokročilé předměty v řízení obchodu a cestovního ruchu se základními znalostmi podnikání a manažerskými dovednostmi v rozvoji MBA, včetně podnikání a marketingu, účetnictví a managementu, plánování cestovního ruchu, systémů a současného řízení hotelů.

Jednotka Projektového průmyslu poskytuje studentům příležitost prokázat vlastní motivaci a disciplínu při určování a rozvoji vlastního studijního projektu. Tento projekt rozvíjí výzkumné otázky a dovednosti studentů prostřednictvím odborné práce, která zkoumá téma individuálního zájmu v hloubce.

Absolventi jsou vhodní pro vyšší manažerské role v oblasti podnikání, řízení hotelů nebo cestovního ruchu.

Hlavní oblasti studia

V tomto kurzu nejsou žádné specializace, ale předměty se týkají pokročilých předmětů v oblasti řízení obchodu a cestovního ruchu, podnikání a marketingu, účetnictví a managementu, plánování cestovního ruchu, systémů a současného řízení hotelů.

Výsledky učení

Výsledky výuky v kurzu vyjadřují dosažené vzdělání, pokud jde o to, co by měl student vědět, pochopit a být schopen udělat po dokončení kurzu. Tyto výsledky jsou v souladu s atributy absolventů.

Atribut absolventa

Metody výuky

Studenti na kampusu se setkávají s různými výukovými přístupy, včetně přednášek, konzultací, online aktivit a videokonferenčních nebo podcastových virtuálních tříd. Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce.

Kariérní možnosti

Absolventi mohou nalézt vyšší manažerské pozice ve střediscích, hotelech, vládních institucích cestovního ruchu, neziskovém, cílovém marketingu a organizacích cestovního ruchu, leteckým společnostem, provozovatelům konvencí a událostí a dalším podnikům se zvláštním zájmovým cestovním ruchem.

Profesionální umístění

Jako součást tohoto kurzu se studenti mohou rozhodnout, že absolvují 300 hodinovou stáž (ekvivalent dvou jednotek) v placené nebo dobrovolnické roli. Tato praktická zkušenost v kombinaci s teoretickými znalostmi zvyšuje zkušenosti studentů, kteří mají profesionální a osobní zájem o tento dynamický průmysl.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Magisterský stupeň trvalého školení v oblasti řízení příjmů, rozvoje podnikání a velkých dat
    • Madrid, Španělsko
  • Master in Interior Design of Hotels, Bars and Restaurants
    • Barcelona, Španělsko
  • Executive Master in Hotel Management & Digital Tourism 4.0