Keystone logo
Southern Cross University Master of Engineering Management, Master of Business Administration
Southern Cross University

Master of Engineering Management, Master of Business Administration

Bilinga, Austrálie

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

AUD 28 000 *

Na kampusu

* 3 300 USD za jednotku, zahraniční studenti.

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Vedení obrovského projektu infrastruktury vyžaduje obrovské množství dovedností a odborných znalostí jak v oblasti obchodních, tak v inženýrských oborech - od porozumění financí až po řízení zaměstnanců a zdrojů, to vše s neuvěřitelně efektivní komunikací.

Tento jedinečný dvouletý dvojitý stupeň je nabízen v našem areálu na pobřeží Gold Coast - na prahu mezinárodního letiště - a vyučován odborníky z oboru, kteří vás připraví jako inovátor a vůdce.

Budete studovat, abyste vylepšili své dovednosti v oblasti projektového a strategického řízení aktiv, angažovanosti zainteresovaných stran, účetnictví a ekonomiky a řízení digitálních podniků. Budete také provádět výzkumné šetření a dokončíte významný projekt na téma, které můžete aplikovat na problémy reálného světa.

Absolventi Master of Engineering Management, Master of Business Administration budou uznáni jako odborníci s dovednostmi vysoce atraktivní v průmyslových odvětvích jak ve vládním, tak soukromém sektoru nebo jako konzultant.

Kariérní možnosti

Absolventi budou mít lepší pracovní příležitosti v organizacích, které hledají inženýry s pokročilými dovednostmi v oblasti řízení, technologie a řešení problémů. Kurz připravuje studenty na vyšší inženýrské role, stejně jako na manažerské, vedoucí nebo konzultační role v rozmanité oblasti průmyslu.

Profesionální rozpoznávání

Jednotky uskutečněné v tomto kurzu se mohou počítat s požadavky vašeho dalšího profesního rozvoje (CPD) u Engineers Australia nebo vašeho příslušného profesního registrujícího orgánu.

Absolventi mohou požádat o členství u australského institutu managementu (AIM).

Pracovní umístění

Profesní umístění není požadavkem tohoto kurzu.

Hlavní obory studia

Hlavní oblasti studia zahrnují strategickou správu infrastruktury, angažovanost zúčastněných stran, inženýrství pro udržitelnou budoucnost, řízení projektů a vedení a řízení.

Metody hodnocení

Jednotky obvykle zahrnují písemné a / nebo ústní úkoly, které odpovídají pracovním úkolům v reálném životě: zprávy, recenze literatury, příspěvky na diskusních fórech, případové studie, prezentace, výzkumné studie a plány. Podporujeme svůj výkon prostřednictvím aktivit, které snižují učení a působí jako zkušební prostor pro hodnocení.

Metody výuky

Studenti na kampusu se setkávají s různými výukovými přístupy, včetně přednášek, konzultací, online aktivit a videokonferenčních nebo podcastových virtuálních tříd. Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce.

Naše online studijní volba je vysoce interaktivní a usiluje o podporu spolupráce a pocitu komunity. Studenti mohou získat kombinaci podcastů nebo videonahrávkových přednášek, elektronických studijních materiálů, workshopů, online diskusních fór a virtuálních tříd. Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Magisterský management v inženýrském managementu
  • Berlin, Německo
 • MSc inženýrský management
  • Ras Al-Khaimah, Spojené arabské emiráty
 • Master of Engineering Master of Engineering Management
  • Sydney, Austrálie
  • Moore Park, Austrálie
  • + 2 více