Keystone logo
Southern Cross University Magistr námořní vědy a managementu
Southern Cross University

Magistr námořní vědy a managementu

Coffs Harbour, Austrálie

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

AUD 30 800 *

Na kampusu

* 3.650 dolarů za jednotku, zahraniční studenti.

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Cílem je hluboce se ponořit do studia oceánských a námořních věd s celosvětovými lídry ve výzkumu, v nejmodernějších zařízeních av některých z nejkrásnějších a fascinujících mořských ekosystémů na světě?

Master of Marine Science nabízí Southern Cross University v Národním námořním středisku na severovýchodním pobřeží Nového Jižního Walesu na břehu mořského parku Solitary Islands.

Jako student tohoto stupně budete spolupracovat s dalšími inspirovanými vědci a studenty prakticky v terénu, pod vodou a ve třídě, abyste prozkoumali management moří a ekologii, zachování a biodiverzitu, přístupy k udržitelnosti a zmírňování znečištění mimo jiné fascinujících témat.

Absolventi tohoto kurzu budou mít příležitost pracovat jako vědci, vědní komunikátoři, tvůrci politik v soukromém a veřejném sektoru a učinit ze světa jejich ústřicí!

Kariérní možnosti

Stupeň je navržen tak, aby studenti mohli integrovat studie s jejich stávajícím zaměstnáním a zaměřuje se na kvalitní vědy a osvědčené odborné dovednosti. Stupeň je ideální pro ty, kteří chtějí rozvíjet kariéru v oblastech, jako jsou:

  • Námořní výzkum

  • Řízení námořní dopravy a ekologie

  • Rybolov a akvakultura

  • Správa mořského parku

  • Zmírnění dopadů na člověka

  • Turistika založená na moři

  • Ochrana biodiverzity

  • Účetnictví uhlíku

  • Rozvoj vládní politiky

Hlavní obory studia

Kurz se zaměřuje na udržitelnost a řízení řady mořských ekosystémů. Specializované námořní jednotky zahrnují biologii změny oceánů, znečištění mořského prostředí, udržitelné využívání mořského prostředí a projekty mořského výzkumu, které mohou být přizpůsobeny potřebám nebo zájmům jednotlivých kandidátů.

Metody hodnocení

Posouzení se liší pro každou jednotku a obecně zahrnuje kombinaci typů hodnocení, včetně laboratorních a odečitatelných úkolů, seminární prezentace, terénních a praktických vyšetřovacích zpráv a formálních praktických a písemných zkoušek.

Metody výuky

Studenti se setkávají s různými výukovými přístupy, včetně živých a předem zaznamenaných přednášek, konzultací, workshopů, laboratorních tříd, výletů a online aktivit, jako jsou online diskusní fóra a virtuální kurzy.

Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce, ačkoli mnoho lidí vyžaduje, aby jak v kampusu, tak i on-line studentů navštěvovali 3-6 denní rezidenční workshopy, které byly vyučovány v Národním středisku pro mořské vědy v Coffs Harbouru.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy