Keystone logo
Southern Cross University Doktor domorodých filozofií
Southern Cross University

Doktor domorodých filozofií

Lismore, Austrálie

3 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

AUD 26 000 *

Dálkové studium, Na kampusu

* 3000 dolarů za jednotku, zahraniční studenti.

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Máte-li zájem stát se výzkumným expertem v oblasti Domorodých znalostí, doktor domorodých filozofií vám nabízí příležitost.

Tento tříletý studijní program vám poskytne špičkové schopnosti v oblasti výzkumu a kritického myšlení, které budou pracovat na národní a mezinárodní úrovni pro domorodé komunity. Vaše práce a výzkum budou zaměřeny na podporu kritických poznatků v této oblasti ve prospěch sektoru zdravotnictví a lidských služeb a rozvoje politik.

Tento kurz vám umožní uskutečnit vlastní výzkumný projekt zaměřený na poskytování přínosu původním obyvatelům pod dohledem odborníka.

Dokončení doktorátu je významným úspěchem, který uznávají zaměstnavatelé napříč odvětvími, a to jak na vnitrostátní, tak i na mezinárodní úrovni.

Kariérní možnosti

Studenti, kteří absolvují doktor domorodých filozofií, budou mít dobrou pozici pro kariéru ve výzkumu a akademii, vládě, profesionálním nebo komunitním sektoru, kteří pracují v oblasti vývoje politik, poskytování služeb a hodnocení programů, jakož i vedoucích pracovníků a manažerů na vysoké úrovni.

Hlavní obory studia

Zaměření výzkumu kandidáta bude vyjednáno a odsouhlaseno kandidátem, jeho nadřízeným a ředitelem Gnibi College of Domestic Australian Nations. Kandidáti budou povzbuzováni k tomu, aby omezili své vyšetřování na relevantní otázky a prospěch pro domorodé obyvatele.

Poznámka: Studenti musí absolvovat jednotky ve všech 3 zasedáních.

Metody hodnocení

Každá jednotka je obvykle hodnocena pomocí tří úkolů, které mohou zahrnovat přiřazení na základě procesu, jako je časopis, hodnocení založené na výkonu a zpráva. Úplné podrobnosti o zadání jsou obsaženy v příručce ke studiu pro každou jednotku.

Jednotky kurzu jsou uděleny známky s vysokou rozlišovací schopností, rozlišením, kreditem nebo průchodem. Aby mohl uchazeč postupovat do fáze práce, musí kandidát dosáhnout úvěrového průměru jednotek studijních úkolů.

Diplomová práce není formálně hodnocena během období psaní, ale je po dokončení předložena ke zkoušce externím zkoušejícím. Profesní doktorát bude udělen po absolvování diplomové práce, která bude určena k plnění požadavků.

Metody výuky

Studenti jsou povzbuzováni, aby navštěvovali kurzy na univerzitě, aby mohli budovat vztahy s dalšími studenty a Gnibi College of Domestic Australian Nations. Studenti na univerzitě navštěvují řadu výukových přístupů založených na domorodé pedagogice, včetně rozprávě o příběhu, kroužků a diskuzí s domorodými staršími.

Online studenti obdrží kombinaci podcastů nebo video-spojených seminářů a / nebo se zapojili do synchronních on-line video nebo telekonferenčních diskusí. Všichni studenti jsou povinni navštěvovat týdenní (čtyři až pětdenní) intenzivní dílnu pro každou jednotku (dva týdny pro dvojitě vážené jednotky). Metoda vyučování se může lišit od jednotky k jednotce.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy