Keystone logo
Southern California University of Health Sciences

Southern California University of Health Sciences

Southern California University of Health Sciences

Úvod

Kočár bez koní (jeden z mála) „vyrazil“ po blátě a cihlových cestách. Průkopnický zápal ovládal myšlení progresivních občanských vůdců. Los Angeles, „Město andělů“, bylo rušné město s 319 000 obyvateli. Filmy byly stále v plenkách, stále tiché.

V tomto prostředí se Dr. Charles Cale a jeho manželka Linnie zavázali šířit znalosti o málo známé, přesto starodávné chiropraktice léčivého umění. Dr. Cale se snažil formalizovat výcvik chiropraktických lékařů.

V roce 1911, kdy byla moderní chiropraktika pouze 16 let své historie, se Dr. Cale přihlásil a obdržel listinu pro Los Angeles College of Chiropractic (LACC). Cales zahájili první hodiny ve svém domě, devítiměsíční studijní obor, který zahrnoval anatomii, chiropraktické principy a techniku.

Konec 20. století přinesl zásadní změnu v tom, co bylo LACC za posledních 89 let. Byla přidána College of Acupuncture and Oriental Medicine (CAOM) a byla vytvořena Southern California University of Health Sciences (SCU) pro ubytování jak LACC, tak CAOM. To znamenalo bod obratu z instituce nabízející jediný program na univerzitu s více programy s plány nabídnout další programy v tom, co společnost označila jako alternativní zdravotní vědy.

V roce 2020 univerzita pokračovala v růstu a přidala dva nové magisterské programy; Master of Science v lékařské vědě a Master of Acupuncture a čínské medicíny. Kromě toho byla univerzita restrukturalizována tak, aby zahrnovala LACC, divizi zrychlených věd, oddělení východní medicíny, oddělení ajurvédy, oddělení IPE, program asistentů lékařů a program zdravotní vědy.

Místa

  • Whittier

    Amber Valley Drive,16200, 90604, Whittier

    Otázky