Keystone logo
South African Business & Technology Institute

South African Business & Technology Institute

South African Business & Technology Institute

Úvod

Přehled

Jihoafrický podnikatelský a technologický institut - SABTI, je centrálně umístěn v Johannesburgu a v srdci Braamfonteinu s hlavním areálem, který se nachází na 5. patře budovy Arbor Square na Cnr. Melle

Kolektivní zařízení existují k podpoře hlavní funkce instituce v oblasti výuky, výzkumu a služeb. SABTI disponuje nejmodernějšími učebnami, výpočetní technikou, zábavním prostorem, kuchyňským zařízením a zařízením na umývárnu, které také umožňují zdravotně postižené osoby. Vedle učeben, laboratoří a kanceláří má akademie ZDARMA WI-FI pro studenty během učebních hodin s běžnou pracovní dobou od 7:00 do 16:30 od pondělí do pátku.

107157_pexels-photo-936137.jpeg

Na recepci je samoobslužná kancelář s počítači určenými studentům k registraci a platbám. Instituce se obecně snaží zachovat otevřený přístup ke svým zařízením, ale vyhrazuje si právo omezit přístup. Přístup k televizním studiím a inženýrským zařízením je z bezpečnostních a provozních důvodů omezen.

Naším posláním je učinit areál SABTI pohodlným, bezpečným a esteticky atraktivním místem pro učení, žít, pracovat a hrát.

Snažíme se udržovat všechny operační systémy v dobrém stavu a reagovat na potřeby nouzové údržby a opravy kampusové komunity. Jsme odhodláni udržitelnosti a vybudovat komunitu prostřednictvím dosahu a vzdělání a zároveň snižovat naši ekologickou stopu; při zachování energie, podpoře obnovitelné energie, využití alternativní dopravy, recyklace a ekologických veřejných zakázek.

Na SABTI je spíš společenský život než jen studium. Máme různé platformy, které napomáhají vyjadřovat různé studentské nadání. Máme také prostředí, které umožňuje nalézt nové přátelství v komunitě, která je bohatá na dědictví a sociální interakce.

Každá osoba, která prokázala neschopnost nebo neochotu dodržovat zásady ústavu nebo rozhodné právo, může být "zakázána" z areálu. Takové oznámení, které obecně vydává ředitel bezpečnosti areálu a / nebo kancelář ředitele, odmítá přístup ke všem institucím a zařízením.
Život v kampusu

Na SABTI je spíš společenský život než jen studium. Máme různé platformy, které napomáhají vyjadřovat různé studentské nadání. Máme také prostředí, které umožňuje nalézt nové přátelství v komunitě, která je bohatá na dědictví a sociální interakce.


SABTI Publishing

SABTI má extrémní touhu publikovat dobře prozkoumané inovativní knihy jak pro akademické, tak pro všeobecné čtenáře. Zaměřujeme se v oblastech, jako jsou ekonomické časopisy, studentský život, umění a dědictví, věda, historie a politika, biografie a různé učebnice.

* Pokud chcete publikovat s publikováním SABTI, přečtěte si prosím naše pokyny pro podání.

107158_pexels-photo-1059120.jpeg


Proč SABTI?

Dostupnost

Jihoafrický obchod

Zaměstnatelnost

Jihoafrický obchod

Jihoafrické podnikání

Kvalitní

Jihoafrický obchod

Vybavení

SABTI disponuje nejmodernějšími učebnami, výpočetní technikou, zábavním prostorem, kuchyňským zařízením a zařízením na umývárnu, které také umožňují zdravotně postižené osoby. K dispozici je ZDARMA WI-FI pro studenty během učebních hodin. Společnost SABTI má samoobslužnou kancelář s počítači určenými výhradně pro studenty k registraci a platbám.

Ostatní výhody

 • Kurzy a stipendia jsou k dispozici / nabízeny v SABTI.
 • Studenti získají kvalifikaci v kratší době.
 • SABTI využívá možnosti navštěvovat studentské konference v zahraničí.
 • Sociální aktivity a zábava, která přináší zábavu vzdělávacímu prostředí SABTI je centrálně umístěný v srdci Joburgu.
 • SABTI zaručuje stáže
 • SABTI nabízí svým studentům nejlepší kariérové poradenství zdarma.
 • Přístup k moderní dopravě a infrastruktuře. SABTI se nachází v blízkosti stanice Gautrain, železniční stanice metra, stanice Bree Taxi, stanice Park a stanice Metrobus a Rea Vaya

Místa

 • Johannesburg

  Juta Street, 2001, Johannesburg

  Otázky