Keystone logo
Sokhumi State University

Sokhumi State University

Sokhumi State University

Úvod

Sokhumi State University je první vysokoškolskou institucí v abcházské autonomní republice - přímým právním nástupcem Sokhumi State Pedagogical Institute. Je to staletá škola, která nese gruzínské vzdělávací tradice, národní a všeobecně uznávané hodnoty, které určují pevnost multikulturních systémů.

Posláním univerzity je vychovávat odborníky různých úrovní vzdělání, kteří mají vysokoškolské vzdělání odpovídající světovým moderním standardům založené na hlavní hodnotě lidstva - nejnovějších vědeckých myšlenkách, příjmu a šíření vzdělání, které bude mít vysoký smysl občanské odpovědnosti za integraci do globální společnosti. Dveře univerzity jsou otevřené všem studentům a profesorům bez ohledu na etnickou příslušnost, sociální zázemí, politické a náboženské názory. Pro Sokhumi State University je prioritou rozvoj tak důležitých oblastí a oblastí, jako jsou gruzínská studia, abcházská studia, vzdělávání učitelů, exaktní a přírodní, humanitární a sociopolitické vědy, právo a obchodní administrativa. Současně musí Sokhumi State University implementovat interdisciplinární sféry, krátkodobé a účinné programy pro výcvik vysoce kvalifikovaných pracovníků relevantních pro trh práce, konkurenceschopných a moderních požadavků.

Sokhumi State University pomáhá internacionalizaci, kontinuitě, udržitelnosti a dostupnosti vzdělávání; z tohoto hlediska je důležité aktivně se podílet na vzdělávacích programech a výzkumných projektech společně s různými zahraničními partnery, jejich podporou, která bude pro svou část mezinárodním uznáním Sokhumi State University .

Místa

  • Tbilisi

    Ana Politkovskaia Street, , Tbilisi

    Otázky