Keystone logo
Social Sciences University Of Ankara

Social Sciences University Of Ankara

Social Sciences University Of Ankara

Úvod

Na naší univerzitě, která poskytuje příležitost osobní komunikace a interakce s instruktory, je zaměřena na rozvoj dovedností našich studentů, jako je mluvení před publikem, kreativita, kritické myšlení, týmová práce a vedení.

Obsah kurzu, který nabízí historické a teoretické pohledy, umožňuje našim studentům efektivně analyzovat aktuální události. Studentům, kteří si přejí věnovat se své vědecké zvědavosti a rozvíjet své mezioborové pracovní dovednosti, se nabízí možnost vybrat si ze široké škály oborů.

Na naší univerzitě je dobře vybavený akademický pracovník, který získal postgraduální tituly z významných univerzit doma i v zahraničí a provádí mezinárodní vědecké projekty. Social Sciences University Of Ankara , která je velmi selektivní při formování svých akademických pracovníků, je založena na mezinárodních standardech v procesech náboru a hodnocení. Tímto způsobem ASBU spojila mezinárodně kvalifikovanou, vybavenou a zkušenou akademickou skupinu, která provádí originální projekty a výzkum v různých oblastech.

Místa

  • Ankara

    Hacı Bayram, Hükümet Meydanı No:2, 06050 Altındağ/Ankara, Turkey, , Ankara

    Otázky