Keystone logo
SOAS University of London MA studia jihovýchodní a tichomořské Asie
SOAS University of London

MA studia jihovýchodní a tichomořské Asie

London, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 11 980 / per year *

Na kampusu

* poplatky na plný úvazek: 11 980 GBP ve Spojeném království; V zahraničí 23 400 GBP. Poplatky na částečný úvazek 2 roky: 5 990 GBP/rok ve Spojeném království; V zahraničí 11 700 GBP/rok. Poplatky za 3 roky na částečný úvazek: 3 955 GBP/rok ve Spojeném král

Úvod

Způsob docházky: Prezenční nebo zkrácený úvazek

Program MA South East and Pacific Asian Studies poskytuje výjimečné příležitosti pro pokročilé studium jednoho z nejrozmanitějších a nejdůležitějších regionů světa a studenti získají kompetence v jazykových dovednostech, mezikulturní povědomí a porozumění.

Studenti tohoto programu pocházejí ze široké škály prostředí. Někteří se připojili poté, co získali zájem o jihovýchodní Asii během své vysokoškolské kariéry nebo jako výsledek cestování v regionu.

Tento magisterský program studií jihovýchodní a tichomořské Asie také přitahuje dospělé studenty: někteří berou magisterský titul jako částečnou přípravu na zaměstnání v regionu; jiní, kteří žili řadu let v jihovýchodní a tichomořské Asii, se snaží umístit své zkušenosti a dojmy do strukturovanějšího analytického rámce.

Znalost jazyka jihovýchodní nebo tichomořské Asie není podmínkou pro přijetí do tohoto programu. Všichni studenti tohoto programu však musí jako jeden ze svých modulů vzít jazyk jihovýchodní nebo tichomořské Asie.

Proč studovat studia jihovýchodní a tichomořské Asie na SOAS

  • SOAS je specialistou na studium Afriky, Středního východu, jižní Asie a jihovýchodní Asie
  • Ve Spojeném království obsadila 8. místo v Complete University Guide 2021 for South Asian Studies
  • Získejte hluboké porozumění jednomu z těchto klíčových světových regionů na základě studia jednoho nebo více jazyků regionu
  • Získejte přístup ke SOAS a získejte pochopení vzájemného propojení těchto regionů ve stále více globalizovaném světě
  • Solidní metodologický a interdisciplinární základ

Přijímací řízení

Výsledek programu

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky