Keystone logo
© The University of Fredericton
Simon Fraser University - Beedie School of Business

Simon Fraser University - Beedie School of Business

Simon Fraser University - Beedie School of Business

Úvod

Podnikání pro lepší svět

SFU Beedie, jedna z předních kanadských obchodních škol se sídlem v jednom z nejživějších měst na světě - ve Vancouveru v Britské Kolumbii, je domovem těch, kteří věří v sílu podnikání podnítit nové nápady, podporovat sociální inovace a rozvíjet společnost.

Segal postgraduální škola

Vaše budoucnost není cíl - jste tady a teď.

V našich renomovaných postgraduálních programech máte svobodu být nebojácní. Chcete-li se ptát, objevte a konfrontujte status quo. Od globálních obchodních výzev k naléhavým místním problémům najdete a dodáte řešení pro lepší svět. Společně vezmeme vaši kariéru dále, než jste si kdy představovali.

131374_GradProgramStats.png

Absolventské programy

MBA na plný úvazek v centru Vancouveru

Naše MBA na plný úvazek se může pochlubit malou třídou a pevně spojenou kohortou. Dvanáctiměsíční akademičtí pracovníci a čtyřměsíční pracovní období vám pomohou profesionálně a osobně růst, abyste mohli využít svůj profesní potenciál.

Částečný úvazek MBA v areálu SFU Surrey

Pracujte chytřeji. Učte se rychleji. Nepřestávejte se věnovat práci na částečný úvazek MBA - přineste své znalosti do kanceláře a své pracovní výzvy do třídy.

Management technologie MBA v centru Vancouveru

Náš MOT MBA, optimalizovaný pro technologii, nabízí špičkové obchodní praktiky, které očekáváte od špičkové MBA, plus nástroje a kontakty, které vám pomohou vstoupit do vedoucí role v technologickém sektoru.

Executive MBA

Náš EMBA je katalyzátor, který vám poskytne podporu a znalosti na úrovni výkonných pracovníků, aby se uvolnil váš plný vůdčí potenciál.

Mistr Věda V Financích

Finanční svět se mění. S naším programem MSc Finance nebudete jen držet krok; dostanete se dopředu. Tento přísný program vám dává zkušenosti se skutečným světem v oblasti řízení investic a rizik.

Absolvent oboru Business Administration

Naše 100% online GDBA vám poskytuje pevné základy v podnikání. A pokud se rozhodnete, může se stát základem pro SFU MBA.

131375_MBAStudentsWalking.jpg

Naše vize

Naše volání

Prostřednictvím vzdělávání rozvíjíme inovativní a společensky odpovědné vedoucí firmy s globální perspektivou, inspirované výzkumem a zakotvené v praxi.

Naše hodnoty

Abychom splnili naše požadavky, budeme žít podle našich základních hodnot (DARE):

D: Rozmanitost

 • Vytváříme prostředí pro spolupráci a začleňování prostřednictvím úcty k různým individuálním vášním, silným stránkám a příspěvkům.

A: Akce

 • Vytváříme dopad prostřednictvím naší inovace, obratnosti a promyšlených experimentů.

R: Výzkum

 • Oslavujeme a podporujeme naše vědecké kuriozity, abychom zpochybnili konvenci a vytvořili znalosti.

E: Zasnoubení s účelem

 • Dosahujeme pozitivních společenských a ekonomických výsledků prostřednictvím spolupráce s našimi místními a globálními komunitami.

Naše strategie

Můžeme přeměnit stipendium a praxi managementu k rozvoji vůdců, kteří mají pozitivní dopad na jejich organizace a komunity.

Náš slib

 • Studentům nabízíme relevantní, zážitkové a studentské vzdělávání inspirované profesním nasazením našich zaměstnanců a špičkovými znalostmi naší fakulty
 • Zaměstnavatelům, podporovatelům a komunitám nabízíme inovativní, sociálně odpovědné a globálně zaměřené vůdce, kteří jsou připraveni na svět
 • Alumni nabízíme příležitosti pro celoživotní učení a komunitu, která podporuje jejich profesní a osobní rozvoj
 • Učencům a zaměstnancům nabízíme kolegiální, flexibilní a stimulující prostředí, které podporuje jejich efektivní práci a vedení myšlenek

Naši lidé

Abychom naplnili naši vizi a strategii a abychom žili podle našich hodnot, přijímáme, podporujeme a rozvíjíme fakulty, zaměstnance, studenty, absolventy a partnery, kteří se vášnivě zavázali:

 • Učinit z SFU Beedie School of Business vynikající obchodní školu a atraktivní místo, kde se můžete stát součástí
 • Rozvoj jednotlivců, organizací a komunit prostřednictvím zážitkových, inovativních a transformačních vzdělávacích příležitostí
 • Přijetí vůdcovství a výuky na světové úrovni ve prospěch společnosti
 • Oslava a povzbuzení rozmanitosti a aktivní zapojení s našimi místními, globálními a domorodými komunitami
 • Využití naší přítomnosti ve Vancouveru a na západním pobřeží Kanady s hlubokým respektem k jeho multikulturnímu charakteru a přirozenému prostředí

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

 • Vancouver

  Segal Graduate School, 500 Granville Street, V6C 1W6, Vancouver

  • Surrey

   SFU Surrey, 250 – 1345 102 Avenue, V3T 0A3, Surrey

   Otázky