Keystone logo
Simon Bolivar University - Universidad Simón Bolívar (USB) Magistr v počítačovém a systémovém inženýrství
Simon Bolivar University - Universidad Simón Bolívar (USB)

Magistr v počítačovém a systémovém inženýrství

Miranda, Venezuela

Request duration

Španělština

Request pace

Request application deadline

Oct 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

V současné době globalizace trhu je produktivní a konkurenceschopná mocenská základna organizací založena na adekvátním, hbitém a včasném řízení informací, aspektech, které spolu s závratnou informační revolucí a rozvojem informačních technologií. Informace a komunikace (IKT), ovlivňuje podnikatelské prostředí tím, že poskytuje, jako nikdy předtím, prostředky pro správu informací týkajících se rozhodovacích procesů společnosti, rychlosti a souladu průmyslových nebo servisních procesů a včasné dodávky zboží a služby.

V této souvislosti organizace v jakémkoli odvětví hospodářství bezpodmínečně vyžadují pomoc odborníků s pokročilými znalostmi informačních systémů a počítačových technologií s technologickým a administrativním přístupem, kteří musí být schopni včas a účinně reagovat na měnící se realitu struktury organizací a jejich informační potřeby ve prospěch jejich spolupráce, produktivity a konkurenceschopnosti.

Univerzita Simóna Bolívara proto nabízí magisterský titul v oboru systémů a výpočetní techniky v rámci hloubkových a výzkumných metod, jejichž identitou je výcvik s integrovanou vizí prostřednictvím pokročilého vědeckého základu v oblasti softwarového inženýrství, výpočetní inteligence a managementu. v informačních technologiích v reakci na potřeby města, regionu a země.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Master of Science - Počítačová věda a softwarové inženýrství - Rezidenční
    • Auburn, Spojené státy americké
  • Master of Science - Inženýrství kybernetické bezpečnosti - Rezidenční
    • Auburn, Spojené státy americké
  • Master of Science in Engineering (Diplôme d'ingénieur)
    • Palaiseau, Francie