Keystone logo
Seton Hall University, School of Diplomacy and International Relations

Seton Hall University, School of Diplomacy and International Relations

Seton Hall University, School of Diplomacy and International Relations

Úvod

zkušenosti Diplomacie

Jen několik minut od New Yorku a v centru Washingtonu, DC, Seton Hall má školu diplomacie a mezinárodních vztahů je ideálním místem pro studium globální záležitosti a praxe diplomacie z první ruky v profesionální, dynamické a kulturně bohaté nastavení. Postgraduální kandidáti setkávají z celých Spojených státech a 25 zemích po celém světě pro obě studia a aplikovat multidisciplinární vzdělávací program, který klade důraz na globální studie, řešení konfliktů, mezinárodní ekonomie a vedení.

Školy vyhrazený stáže a odborné služby kanceláře podporu profesního rozvoje studentů přes jeden na jednoho poradenství, semináře, absoloventek mentorství a vedení s konkurenční stáží, stipendií a možnostech profesního růstu ve veřejné správě, obchod, právo, a neziskovém sektoru.

Prostřednictvím unikátní spojenectví s Asociací OSN USA, škola nabízí studentům širokou škálu akademických a profesních výhod, včetně letní program OSN v New Yorku, semestr ve Washingtonu, DC, mezinárodní semináře a další.

Jen 14 mil od New York City, epi-centra mezinárodních vztahů, akademické kvality Seton Hall bylo vybrán pro odlišení od Princeton Review, US News & World Report a BusinessWeek.

  • Připojte se k delegaci na mezinárodní studijní cesty
  • Diskutovat o kritické globálních problémů se světovými vůdci
  • Kompletní odborné stáže, lokálně, nebo v zámoří
  • Aplikovat ve třídě znalosti reálných situacích
  • Předpokládejme, že důležitou vedoucí roli na akademické půdě
  • Budovat potřebnou důvěru, aby se rozdíl v oblasti obchodu, komunikace, diplomacie, státní správa, právo či neziskovém sektoru
  • Využijte výhod našeho spojenectví s Nadací OSN a Asociací OSN

The Škola diplomacie obejme Seton Hall má dlouhou tradici vzdělávání na základě hodnot a oddanosti rozvoji vůdce služebníka na globální společnosti. Společnost byla založena v roce 1856, Seton Hall je jedním z nejstarších katolických univerzit ve Spojených státech. Univerzita je doma k deseti škol, které nabízejí téměř 200 absolventa a studijní programy na 10.000 studentů všech ras a vyznání.

Místa

  • South Orange

    400 South Orange Avenue , 07079, South Orange

Otázky