Keystone logo
Sheffield Hallam University

Sheffield Hallam University

Sheffield Hallam University

Úvod

Proč si vybrat Sheffield Hallam University?

Připojíte se k prestižní univerzitě se zlatým hodnocením TEF.*

Sheffield Hallam University sídlí v jednom z nejzelenějších a nejdostupnějších studentských měst ve Spojeném království. Jeho aplikovaný vzdělávací přístup spojuje teorii a praxi prostřednictvím stáží, projektů v reálném světě a pracovních zkušeností. Studenti mohou v každém roce svého kurzu uplatnit své znalosti v praxi s globálními značkami a místními podniky – získají dovednosti připravenosti na práci a náskok ke svému životopisu.
* Rámec excelence výuky 2023

Po celou dobu budete podporováni

Sheffield Hallam nabízí řadu mezinárodních stipendií, která vám pomohou financovat vaše studium a podpoří vás během procesu přihlášky a cestování. Od chvíle, kdy se připojíte k Sheffield Hallam, budete mít tři specializované poradce – jednoho, který vám pomůže se studiem, jednoho pro osobní podporu a rady a jednoho, který vám pomůže nastartovat vaši kariéru.

Aplikované znalosti

Své učení uplatníte v praxi prostřednictvím stáží, projektů v reálném světě a příležitostí k pracovním zkušenostem v každém roce vašeho kurzu. To je důvod, proč 95 % studentů pracuje nebo studuje 15 měsíců po ukončení studia.** a proč byl Sheffield Hallam vyhlášen univerzitou roku na 2022 Educate North Awards jako uznání počtu našich absolventů, kteří pokračují ve vysoké kvalitě pracovní místa.

Gold-Standard Výuka

Výuka Sheffield Hallam má hodnocení TEF Gold.* Zlato znamená být vyučován odborníky z oboru, kteří jsou nadšení pro změnu. To znamená kurzy, které vás vyzývají, abyste se učili ve třídě a uplatnili své znalosti ve světě. A to znamená prvotřídní zařízení a moderní prostory pro práci. Sheffield Hallam byl také vyhlášen University of the Year for Teaching Quality podle Sunday Times (2020) a má 5 hvězdiček v hodnocení excelence QS Stars (2023).
* Rámec excelence výuky 2023

Sheffield je skvělé studentské město

Budete studovat v kampusech v srdci Sheffieldu, jednoho z nejdostupnějších studentských měst Spojeného království.* Sheffield Hallam vám zaručí ubytování v halách, kousek od vašich přednášek a se všemi účty v ceně. Připojíte se k 60 000 studentům, kteří pracují a hrají si v tomto zeleném, přátelském a kreativním městě. Není divu, že Sheffield byl zvolen třetím
nejlepším studentským městem ve Spojeném království.**

*The Times
**Studentský dav 2023

Stipendia a financování

Nabízíme konkurenční stipendia, slevy a ceny pro mezinárodní studenty platící poplatky.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Sheffield

    Howard St, Sheffield S1 1WB, UK, S1 1WB, Sheffield

Otázky