Keystone logo
Seton Hall University College of Communication and the Arts

Seton Hall University College of Communication and the Arts

Seton Hall University College of Communication and the Arts

Úvod

Vaše vášeň. Vaše volání. Tvá budoucnost.

Vysoká škola komunikace a umění je přední volbou pro studenty, kteří usilují o vysoce kvalitní, interdisciplinární komunikaci a umělecký titul, který je založen na zdravém liberálním uměleckém vzdělávání, zahrnuje současnou digitální kulturu a umožňuje studentům vést, vytvářet a komunikovat se zodpovědností , vášně a dokonalosti.

Postgraduální studia

Dynamická komunita složená z akademiků, teoretiků, kritiků a profesionálů, Graduate Studies v rámci College of Communication a Arts, poskytuje studentům pohlcující zážitky z učení, které spojují teorii a praktické složky způsobem, který studentům umožňuje rozpoznat, otestovat a přeložit materiál kurzu profesního a profesního prostředí.

Postgraduální studium v současné době nabízí dva magisterské programy, včetně komunikačních a muzejních profesí. Kromě toho jsou nabízeny tři možnosti dvojího stupně, včetně tří zrychlených programů BA / MA a dvojitého titulu MA se školou diplomacie a mezinárodních vztahů.

Absolventské programy

Informační, digitální a kulturní průmysl roste mílovými kroky. V posledním desetiletí se poptávka po stupních komunikace a vizuálního / performančního umění zvýšila o více než 50 procent.

V reakci na tyto vzrušující trendy umožňuje Univerzita komunikace a umění Seton Hall University College inovativní, originální a profesionální interakci v akademickém, sociálním, uměleckém a technologickém prostředí. Její rozmanité a flexibilní programy, zakotvené v humanitních oborech a vybavené špičkovou technologií a inovativními osnovami, poskytují příležitosti pro smysluplnou spolupráci napříč obory. A jeho ideální poloha - jen pár minut od New Yorku - poskytuje studentům bohaté možnosti stáží a sítí přímo na dosah ruky.

Vlastnosti kampusu

  Přijímací řízení

  Stipendia a financování

  Informační schůzky pro absolventy

  Připojte se k nám online a dozvíte se více o našich programech!

  Ohlasy studentů

  English Language Requirements

  Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

  Místa

  Místa
  • South Orange

   400 South Orange Ave South Orange, NJ, 07079, South Orange

   • facebook
   • instagram
   • twitter
   • youtube

  Otázky