Keystone logo
Seoul National Obchodní administrativa
Seoul National

Obchodní administrativa

Seoul, Jižní Korea

Request duration

Angličtina, Kanuri,

Request pace

Request application deadline

Mar 2024

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Katedra podnikové správy si klade za cíl pěstovat obchodní odborníky a specializované výzkumné pracovníky v souvisejících oblastech, aby kreativně vedli obchodní organizace v éře liberalizace a globalizace. Katedra podporuje vzdělávání zaměřené na získávání odborných odborných znalostí a praktických výzkumných metod.

Oddělení je rozděleno do 5 konkrétních oblastí: finance, účetnictví, marketing, lidské zdroje / organizace a řízení / informace / řízení služeb. Studenti získají během studia vyváženou odbornou způsobilost v oboru podnikové administrativy a osvojí si metodiku výzkumného šetření požadovanou pro vypracování diplomové práce. Studenti píší diplomovou práci v oboru Business Administration na základě specializovaných obchodních znalostí a metodologie výzkumu získaných během postgraduálního studia.

Absolventi pracují jako odborníci na obchodní administrativu ve finančních institucích, jako jsou banky, cenné papíry, pojišťovnictví, vládní instituce a veřejné společnosti, stejně jako obecné společnosti. Kromě toho pracují jako vědci se specializací na obchodní administrativu nebo jako vědci v souvisejících výzkumných ústavech.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Master of Business Administration: The Essex MBA
    • Colchester, Spojené království
  • MSc Business Administration v cestovním ruchu a změna
    • Chur, Švýcarsko
  • Dual Master of Business Administration a magisterské studium ve zdravotnictví
    • Scranton, Spojené státy americké