Keystone logo
Seoul Institute Of The Arts

Seoul Institute Of The Arts

Seoul Institute Of The Arts

Úvod

V současné době Seoul Institute Of The Arts dosáhl bodu, kdy musí přehodnotit a obnovit dosavadní paradigma uměleckého vzdělávání a tvorby, aby udělal další skok vpřed jako světově kreativní umělecky orientovaná univerzita. Seoul Institute Of The Arts , který čelí obrovským změnám v důsledku 4. průmyslové revoluce a koronandské pandemie, musí dále posílit svou charakterizaci a globalizaci, aby se mohl rozvíjet jako specializovaná umělecká vzdělávací instituce s globální konkurenceschopností přesahující současný stav.

Za tímto účelem se Dongrang Arts Center, školní korporace, stalo nástupcem zakladatele Dong-ranga a zdědilo filozofii čestného předsedy Yoo Deok-hyeong a Seoul Institute Of The Arts stanovil směr budoucího umění vzdělání. Uděláme vše pro to, abychom vedli rozvoj národní kultury a umění a globalizaci prostřednictvím tvorby.

Žádáme, aby všichni členové fakulty, studenti a absolventi pracovali společně jako rodina, aby se Seoul Institute Of The Arts mohl stát světovou uměleckou univerzitou s jedním srdcem založeným na víře a hrdosti na to, že je „známá rodina“. Děkuju.

Místa

 • Ansan-si

  Ansan-si, Jižní Korea

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky