Keystone logo
Seidman College of Business, Grand Valley State University Master Of Business Administration
Seidman College of Business, Grand Valley State University

Master Of Business Administration

0 Months

Request teaching languages

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Sidmane Master of Business Administration na Grand Valley State University investici ve své profesionální, finanční a osobní růst. Připojit k jiným obchodním absolventi a fakulty Sidmane College of Business rozvíjet své znalosti a dovednosti pro další svůj úspěch v podnikání a profesní svět:

 • Připojeno. Sidmane fakulty využívají své odborné znalosti přímo s více než 400 místních a národních společností. Tato dynamická výměna drží Sidmane studium MBA aktuální a jsou spojeny s obchodní West Michigan komunity. Sidmane studenti také napojit na zdroje z plného univerzita - fakulta, zařízení, programy a knihovny - doplněna internet instrukce, které přináší interaktivní výuka na plochu.

 • Flexibilní. Fast-track si titul nebo sledovat to část-čas. Vyberte si plán třídy, která odpovídá vašemu životnímu stylu. Vyberte si z nabízených kurzů večery, v 7 nebo 14 týdnů modulů. Sidmane MBA může být dokončena za méně než 16 měsíců po dokončení předpokladem práce v kurzu. Vy rozhodnete, časový závazek, který je vhodný pro vás každý semestr.

 • Přístupné. Areálu Sidmane vám přináší k srdci obchodního centra v centru Grand Rapids. Můžete vidět a cítit vzrušení. Sidmane nabízí také kurzy na Holandska Meijer Campus.

 • Akreditovány. Sidmane MBA je plně akreditována prestižní AACSB International - asociace pro Advance Collegiate školy podnikání.

 • Dejte nám k testu. Náš na plný úvazek,-místo Absolvent Office je hodnocena studenty jako jeden z nejlepších služeb rysy našeho programu. Reagovat týmu a možností studia k dispozici v programu MBA Sidmane vám pomůže design studia a harmonogram pro dosažení svého cíle.

V návaznosti na úspěch v podnikatelské sféry.

Domov pro Sidmane program Master of Business Administration je 55000000 dolarů Devos Center na centru města Grand Rapids kampusu.

Rozšířené centrálního školního areálu navazuje na úspěch Sidmane MBA, vyjadřující v cihel a malty vizi a poslání pro program. Zde je pravda, centra pro vzdělávání, centrum pro setkávání, centrum pro výstavy, semináře a výzkum - kontaktní místo pro všechny činnosti, které v regionu společností úspěšně spustit a účinně konkurovat na globálním trhu.

Nácvik to, co učí.

Sidmane fakulty jsou odhodlány vysokou kvalitu výuky. Sidmane College of Business představuje také jedinečnou příležitost k jeho fakultě povzbuzovat je, aby uplatňovat své dovednosti k řešení problémů-pro firmy. Sidmane profesoři se aktivně pracovali na strategické otázky s více než 400 podniků, včetně Steelcase, Meijer, as, Alticor, Herman Miller, SPX, Lorin Industries, a Donnelly.

Tento Real-time svět zkušenosti přináší strategické výhody pro studenty MBA program Sidmane:

 • Čerstvé problémy studovat.
 • Fakulty na špici.
 • Důkaz, že obchodní teorie a zásady učil Sidmane fakulty MBA jsou nejen platné, ale oceňují podnikání


O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Master of Business Administration: The Essex MBA
  • Colchester, Spojené království
 • MSc Business Administration v cestovním ruchu a změna
  • Chur, Švýcarsko
 • Dual Master of Business Administration a magisterské studium ve zdravotnictví
  • Scranton, Spojené státy americké